אז מה הופך את מגפי הקרב של בלוויל לטובים ביותר?

מה הופך את מגפי הקרב של בלוויל לטובים ביותר?

במקור, Bellville Combat Boots נפתחה כחברה קטנה לייצור נעליים. במהלך הקמת הנעל של בלוויל ב-1904, 50 עובדים עבדו במיקום החברה בבלוויל, אילינוי. בממוצע, כוח העבודה שלהם יצר בין 50 ל-75 נעליים בכל יום.

חברת נעלי בלוויל: צמיחה מהירה של הרחבות

תוך שנים ספורות מהפתיחה, הרחיבה Belleville Shoe את ייצור נעלי הגברים והבנים שלה ברחבי הארץ. עם זאת, החברה לא החלה במכירת מגפי צבא בלוויל עד למלחמת העולם הראשונה. בשנת 1917, הם קיבלו את ההזמנה הראשונה שלהם של מגפי קרב של בלוויל.

בעקבות הצו הראשון של הצבא, בלוויל המשיכה לטפח את צמיחת החברה לקראת הפיכתה למפעל עתידי. מאז, החברה ההזמנה הראשונה שלהם, החברה החלה במהירות לבנות על המפעל העתידי שלהם. לא לקח הרבה זמן עד שיצרן הנעליים הצבאיות הקטן בתחילה גדל בנוכחות ההנעלה הפשטנית אך המתקדמת שלהם.

הצלחה מהפכנית: מגפיים צבאיים של בלוויל

מאז הקמתם, אנשים העריכו מאוד את מגפי הקרב של בלוויל בשל העיצוב המתוחכם והאיכות הגבוהה שלהם. למרות שלמגפיים הצבאיות של בלוויל יש היסטוריה ארוכה של הצלחה, חברת נעלי בלוויל סבלה גם היא את חלקם בצרות. זה היה המקרה במיוחד בשנות ה-30.

למרות זאת, Belleville Combat Boots שרדו קשיים כלכליים רבים בשל יכולתם להסתגל לכלכלה המשתנה. לדוגמה, במהלך רוב שנות השלושים השיווק של Belleville Military Boots עבר לסוכנויות שירות סוציאליות בשיקגו. בעיקר, הם עשו זאת מאז שהסוכנות נתנה את הנעליים לקורבנות חסרי כל של השפל.

הצטיינות של כבוד: שירות לקוחות, איכות ומשלוח

הייצור של Belleville Combat Boots התחדש שוב במהלך מלחמת העולם השנייה. לאחר שהרשימו את מחלקת המלחמה במשלוח בזמן ובמוצרים האיכותיים שלהם, נעל בלוויל קיבלה הכרה של כבוד של צבא-צי ב-1945. מתוך תשעים יצרני מגפי קרב, הם היו בין חמשת הבודדים שקיבלו את ההצטיינות הזו.

מאז, Bellville Military Boots המשיכה לקבל סוג של הכרת כבוד מהממשלה על איכותם וביצועיהם. במהלך שנות החמישים והשישים, החברה החליטה להרחיב את קו המוצרים שלה מעבר למגפי הקרב של בלוויל לכלול נעלי ספורט של רולינגס.

תחת השם רולינגס, הם החלו לייצר נעליים כמו בייסבול, גולף, באולינג, כדורגל, מסלול וכדורגל. אחד הלקוחות הטובים ביותר שלהם היה Great Stan Musial. בדרך כלל, הוא יעבור שישה עד שבעה זוגות נעליים בעונה.

מגפי קרב של בלוויל: התחלות חדשות

במהלך שנות השבעים, נעלי בלוויל הפנו את תשומת לבם בעיקר לייצור נעלי קרב של בלוויל. עם זאת, החברה המשיכה לייצר נעליים מלבד מגפי צבא של בלוויל לאזרחים ושימושים מגוונים אחרים. בשנת 1986 החליטה החברה לעבור מביתה השני שנמצא בבניין הרחוב הראשי בן 77 השנים.

משם הם עברו למזרח העיר בפארק התעשייה בלוויל ואלי, שהוא כעת מיקומם הנוכחי. שנים מאוחר יותר, פקידי החברה רכשו את מפעל הנעליים עם תריסים של דוויט ארקנסו בשנת 2002. בסופו של דבר, זה הוביל לחברת הייצור הקטנה יותר תחת השם Belleville Shoe South.

מגפי קרב של בלוויל: אחריות ואיכות בנייה

כל מגפי הקרב של Belleville מגיעים עם ערבות איכותית ביותר. זה מבטיח ללקוחות שאם הם לא מרוצים מהמגפיים שלהם בשום צורה, הם יכולים להחזיר את הרכישה שלא נעשה בהם שימוש תוך 30 יום תמורת החזר מלא. מצד שני, אם יימצא באחד מהמגפיים שלהם פגם בביצוע או בחומרים שלו תוך שנה לאחר תאריך הרכישה אז בלוויל תתקן או תחליף את המגפיים.

הבנייה של Belleville Combat Boots מעניקה לאנשים את הנוחות של נעלי ריצה, אך עם זאת מראה של מגף. בכל יום, בלוויל עובדים על שכלול איכות המוצרים שלהם תוך המשך הרחבת נוכחותם בשוק הצבאי. יתר על כן, הם עובדים על מענה לצרכי הלקוח, כמו גם על הציפיות שלו.

למרות שרבים מוצאים את מגפי ה-Belleville Combat Boots נוחים ועמידים, הם ממשיכים לעבוד על הרחבת הריפוד הנוכחי של Vanguard. Vanguard עוזר להפיץ את פגיעת העקב עד הבוהן עם כרית פוליאוריטן עבה, מה שמביא לריפוד אופטימלי ועמידות הדריכה.

Mera Max היא אחת התוספות החדשות ביותר למערכות הסוליות של Belleville Combat Boots. נכון לעכשיו, Meramec מייצרת את קו הסוליות Mera Max, המציעות כמות גדולה של עמידות, עמידות בפני שחיקה, בנוסף לעמידות בשמן, כושר ספיגת זעזועים ועמידות בהחלקה. יתר על כן, הם מתפקדים עדיפים על אחרים במזג אוויר קר, תוך שהם בעלי סוליה בינונית חזקה לעצם העליונה, יחד עם ניקוי עצמי ומשיכה.

מגפי קרב של בלוויל: היום

כיום, חברת הנעליים הקטנה של בלוויל גדלה והפכה למתחרה מוצקה בתעשיית הנעליים הנוכחית. לאורך כל השנים, מגפיים צבאיים בלוויל שמרו על מזג האוויר הבלתי צפוי של הזמן. כל אותו זמן, הם לא רק המשיכו להילחם בתהפוכות הבלתי פוסקות של הזמן, אלא התפתחו להיות אחת מענקיות ההנעלה הגדולות במדינה. יתר על כן, מגפי קרב של בלוויל הם כעת הספקים הגדולים ביותר לצבא ומכונה על ידי רובם ‚בלוויל‘. אתה יכול לראות את כל הקו הזה אצל סוחרי דגל בתור American Equipage. עבור כל הציוד הצבאי הנעלה הזו מספקת את הבסיס.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.