אייקון אברקרומבי ופיץ‘: ספורטאי מכללות כדוגמנים גברים

למה כל סטודנט נורמלי מכל אמריקאי יסכים להצטלם כשהיא משתובב בעירום על חוף הים, מתאבק עם בחורים אחרים בקולג‘ או פשוט מדגמן בלי חולצה לפני עדשת מצלמה לא סלחנית? למה? זה אמור להיות הסמל החדש של דוגמנות גברית.

לכל גיל יש את הסמלים שלו. בין אם זה בנות גיבסון בתחילת המאה הקודמת או בנות ורגאס מדור מלחמת העולם השנייה או גברים חולצות החץ של שנות החמישים, ההיסטוריה של תרבות הפופ מתועדת על ידי תמונות היופי, השלמות והמיניות של היום. ובעוד שה-Pin Ups של העבר היו שמורות לתדמית של יופי נשי, היום החבר’ה בקולג‘ מגיעים לתורם.

הדגם הזכרי של אברקרומבי הוא תקן הזהב החדש של דוגמנות גברים. The Abercrombie Male התעלה מעל ארבע הפינות של שיווק מוצרים והפך בפני עצמו לחפץ היסטורי המתעד את תרבות הפופ של ימינו. כמו הפסלים של צורת הזכר המושלמת שנמצאו בחורבות של מקדשים יווניים ורומיים, דגם אברקרומבי של היום הוא ההיסטוריה של מחר בהתהוות.

המשיכה של מודל אברקרומבי נעוצה במציאותו. זה בגלל שאברקרומבי מודלס הם בחורים אמיתיים שנשלפו מקמפוסים בקולג‘ ברחבי הארץ. אתה מכיר אותם, הסתובבת איתם, השתכרת איתם כל כך בשישי בערב שהשבעת אלכוהול במשך שנה – או לפחות עד שישי הבא בערב. הם נמצאים באחווה שלך, בכיתה שלך ובחדר המעונות שלך. הדוגמנות של אברקרומבי היא, למעשה, לא עבור הדוגמנית המקצועית, אם כי רבים מדוגמני אברקרומבי זכו להצלחה בלתי נתפסת כדוגמנים ושחקנים מקצועיים.

דוגמני A&F הם לא תמיד בנים אחים. לעתים קרובות הם ספורטאים בקולג‘ שחיים חיי „אחווה“ מהנים. למעט מצטיינים בולטים שפיתחו קהל מעריצים כמו התאומים קרלסון, אברקרומבי משתמשת לעתים קרובות בדוגמנים גברים פעם אחת בלבד, ומאפשרת לחברי הקמפוס להמשיך לקריירות דוגמנות מורחבות. סקור דגימה של כל A&F Quarterly או Abercrombie New Faces הנוכחי ותראה מראה חזק בקרב ספורטאים. ג’רמי בלום היה גולש סקי וכדורגלן אלוף, אייב טיילור היה מתאבק ורץ קרוס קאנטרי, ג’ף פופוביץ‘ היה שחקן פוטבול, קייל מיינרד שם לב כי הוא היה מתאבק ונולד עם הפרעה מולדת. ג’רמי בלאק התאבק, וורן קנזי היה שחיין, בראד קרוניג היה מצטיין בכדורגל. צ’רלי שרר היה ספורטאי ב-SMU, וג’וש יצר היה מתאבק בולט בתיכון.

אז, דוגמנית אברקרומבי לעתיד יהיה חכם ליידע את מנהלי הליהוק על היכולות האתלטיות שלהם כמו גם על חוסר העיכוב כשהם נטולי לבוש. ספורטאים תמיד היו רגילים להיות עירומים בחדר ההלבשה. זהו צעד קצר עבור מתכנני הפקה לתרגם את הנוחות בחדר ההלבשה בנוחות מול המצלמה. ג’וזף סיירס בהחלט קיבל את תשומת ליבו בהיותו מתאבק שהצטלם בעירום להגשת ליהוק לפלייגירל. אברקרומבי בהחלט משלם יותר מפלייגירל!

דוגמנות אברקרומבי היא להיות שם תואר. המונח מודל אברקרומבי הוא תיאור מיידית של ה-All American College Jock המושלם. הדגם הגברי של אברקרומבי הוא המראה, התחושה, הדימוי של המראה הפיזי שאליו כולם ישאפו. אפילו הוליסטר, שם המותג הספין-אוף החדש הוא היעד החדש שלו יהיו דוגמנים גברים שואפים בתיכון.

אז למה שבחור מכללה רגיל ירוץ על חוף עירום ויתאבק עם בחורים אחרים מול מצלמה? התשובה פשוטה. זה אמור להיות מונצח בתור האייקון הגברי האמריקאי החדש – דוגמנית אברקרומבי.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.