איך אני הופך למגנט של בחור? למד כיצד אתה יכול להפריד את עצמך מנשים אחרות ולקבל בחורים

נמאס לך להיות ג’יין הפשוטה, ויש לך את הרצון שבכל פעם שאת יוצאת לבלות, גברים לעולם לא יבחינו בך ויתקשו להסיר את העיניים ממך. שום דבר בעולם הזה לא בא בדיוק ככה ואתה תצטרך לעבוד על עצמך. עקוב אחר העצות הפשוטות אך העוצמתיות האלה כדי להיות בדרך להפוך לדיווה.

קבלו את הגוף הקנאי הזה

זה חובה מוחלטת כי בכנות יש רק כל כך הרבה שאתה יכול לעשות לגבי הפנים שלך ואיך שאתה נראה. אלו הימים של ניתוחים קוסמטיים שעלו פצצה. רעיון טוב יותר יהיה להצטרף לחדר כושר ולחזק את הגוף שלך. אימון גם יגרום לך להרגיש טוב שכן הרגשה טובה היא הצעד הראשון לקראת מראה נהדר.

תחדש את המלתחה שלך

היעזר בסטייליסט אם אתה חייב אבל דע שאתה צריך להיות מסונכרן עם הזמן. לכן, אם צריך לשחזר את המלתחה שלך, הכנס את כל הבגדים, הנעליים, התיקים והדברים שיגרמו לך להיראות כמו העליונים. חצי מהעבודה שלך נעשה אם אתה לבוש להרוג.

יש את רוח שמחת החיים סביבך

בשביל זה להתאהב בעצמך ולתת לכל הגברים סביבך לחשוב עלייך כאישה שמכירה את עצמה ויודעת ליהנות מהחיים. בכל הכנות, אם תצליחי להופיע כך, את תיראי יותר מושכת לכולם וכל הגברים ירצו להכיר אותך.

תגרום להם להתרחק בשביל חלק ממך

כשאתה בחברת אחרים, וודא שאתה חברה טובה. העובדה הפשוטה היא שככל שאתה מסוגל לגרום למישהו להרגיש טוב לגביו כך הוא ירצה להיות איתך. הוסף לזה קורטוב של הומור ואין סיכוי שלא תוכל להיכנס ללב של אף גבר.

להגיע למקום שבו כל האקשן נמצא

עכשיו ברור שאתה לא רוצה להיות בבית ולצפות בטלוויזיה מתוך שאיפתך להיות מגנט לגבר. הירשמו בכל המועדונים הנכונים והקפידו להיראות בכל הפעילויות והמסיבות החברתיות הנכונות. כי אלו המקומות שתהיה לך כל ההזדמנות להתהדר בקסמיך.

לחזק את האגו שלהם ולמשוך את תשומת לבם

איזה גבר לא אוהב את זה כשגורמים לו להרגיש סקסי, מקסים, מאצ’ו ואוו. אז קדימה ותזריק לחבר’ה את כל מאיצי האגו. זה יבטיח שהם יתאספו סביבך ויזעקו לתשומת לבך.

ודא שרשימת המעריצים שלך ממשיכה לגדול

עכשיו זה הפשטות עצמה שאם גבר יראה אותך מוקף בכל כך הרבה גברים הוא בעצמו ירצה לגלות מה זה שעושה אותך כל כך מיוחד והוא בעצמו יצטרף למערך המעריצים שלך.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.