איך להבריק נעליים שיגרמו לסמל מקדחה להתגאות

בימים אלה של חומרים סינתטיים, נעליים בוהקות אולי לא בראש רשימת הדברים שלך לעשות, אבל אם יש לך נעלי עור טובות, אתה צריך לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לגרום להן להיראות נהדר. אתה בטח כבר יודע את זה אבל זוג נעליים מבריקות ממש יפות את המראה שלך אבל זה גם מעביר מסר. או שהבחור הזה מצליח מספיק כדי שהוא יכול להרשות לעצמו מישהו שיצחצח את הנעליים שלו בצורה מקצועית, או שהבחור הזה באמת דואג למראה שלו והזמן שהוא משקיע בהברקת הנעליים שלו מוכיח זאת.

תחשוב על זה לרגע. זוכרים את הפעם האחרונה ששמתם לב למישהו עם נעליים מבריקות באמת? לא הסתכלת בחשאי למטה על שלך כדי לראות איך הם נערמים? נעליים מצוחצחות יפה הן היוצא מן הכלל היום, מה שאומר שהן דרך מצוינת להצהיר ולהיות שם לב.

אז איך אתה ממשיך להשיג את הברק שאתה רוצה?

הדברים הראשונים שאתה צריך הם נעלי עור. כל הדברים הבאים חלים רק על עליוניות שעשויות מעור ולא חומר דמוי עור סינטטי.

שנית הרכיבו ערכת צחצוח נעליים. תצטרך להדביק שעווה בצבע הנעליים שלך, מברשת שיניים ישנה, ​​מברשת נעליים (רצוי שיער סוס), מטלית ליטוש רכה, משחת נעליים נוזלית שחורה עם אפליקטור מובנה, כדורי צמר גפן (אם אתה רוצה ברק לירוק) כמה סמרטוטי פוליש, כפפות לטקס וחתיכת גרביונים. כן זה נכון גרביונים.

שלב 1

נקה את הנעליים שלך. אנחנו חיים בעולם מלוכלך והנעליים שלך תמיד בקשר איתו. נגב את האבק ולאחר מכן השתמש במעט מים ונגב ואז שוב ויבש מיד. השתמש במברשת השיניים כדי להיכנס לתפרים בין החלק העליון לסוליה. הקפד לשטוף את מברשת השיניים בסיום.

שלב 2

לבש את הכפפות. אם אתה כמו רוב הבחורים, אתה מצחצח את הנעליים שלך רגע לפני שאתה יוצא. אם אתה לא לובש כפפות, יהיה לך לק תקוע מתחת לציפורניים וזה דבר רע. מרחו את השעווה על הנעליים ושפשפו אותה פנימה בתנועות סיבוביות. אם אתה רוצה גימור מבריק קשה על האצבעות, השתמש במצית והפעיל חום על כובעי האצבעות. זה פותח את היציקות על העור ויאפשר לשעווה להיכנס עמוק יותר לתוך העור. הניחו לחלק העליון להתייבש במשך 15 דקות.

שלב 3

בזמן שהחלק העליון מתייבש, השתמשו בשעווה השחורה הנוזלית לטיפול בסוליה ובעקב. פשוט למרוח ולתת לייבוש. ייתכן שתצטרך להשתמש במברשת השיניים כדי להגיע אל החוטים המחברים את הסוליה לחלק העליון.

שלב 4

צחצח את הנעל. כשתסיימו להבריש השתמשו במטלית המאגר כדי להוציא את הברק. עכשיו בשבילך יורקים פריקי ברק, קחי צמר גפן לח ומרחי עליו רק מעט שעווה ועבדי את זה לתוך הבוהן בתנועות סיבוביות קצרות. אתה עושה את זה שוב ושוב עד שאתה מקבל ברק מבריק באמת. החדשות הטובות הן שזה יימשך זמן מה אם תטפל בזה. לאחר מכן אתה לוקח את הגרביונים, מחזיק את הנעל בין הברכיים, משתמש בשתי הידיים כדי לשפשף את הנעל. הבד בגרביונים יוציא ברק בהיר אפילו יותר מאשר בד ההברקה.

זהו זה. אתה מוכן ללכת ואתה תיראה פנטסטי!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.