איך להיות רוצח ליידי – 10 עצות בטוחות לכל בחור איך להיות רוצח ליידי

בין אם אתה בחור שזקוק למערכת יחסים רצינית או כזה שסתם רוצה דייט, ישנם כמה כללי היכרויות בסיסיים שאתה חייב לעקוב אחריהם כדי להיות רוצח גברת נלהב. מאמר זה יראה לך עשרה טיפים בטוחים שאתה צריך לדעת כדי להיות רוצח גברת.

1: תראה טוב: ברור, עוד לפני שאומרים לך, אתה בהחלט צריך לדעת שאתה צריך להיראות טוב כדי למשוך אישה לעצמך! אתה צריך לקנות לעצמך בגדים ונעליים הגונים. נשים אוהבות בחורים שיש להם נעליים ובגדים יפים. הם בהכרח לא צריכים להיות יקרים. קבל בגדים שיגרמו לך להיראות טוב, ייצוגי ומושך.

2: תעשה את השיער והזקן שלך: אף גברת לא רוצה בחור שנראה עלוב. לעולם אל תשאיר את השיער או הזקן שלך לא מטופח. אם אתה עושה את זה, אתה מבטל את הסיכויים שלך להשיג גברת לעצמך! עצב את השיער שלך היטב, תגלח נקי או גזוז היטב ותיראה ייצוגי. תריח נעים ותמשוך נשים יפות!

3: קבל עבודה: אני לא אומר שאתה חייב לקבל עבודה בחברה רב לאומית לפני שאתה יכול להיות רוצח גברת. אבל אף גברת לא רוצה בחור שהוא מובטל או שזה יהיה אחריות. אם אין לך עבודה, איך אתה מתכוון לטפל בה? פשוט תמצא עבודה שמשלמת לך ולך על הגברת ההיא שאתה רוצה!

4: היו מעודכנים לגבי ההתרחשויות סביבכם: נשים כמו בחורים שהם בעלי ידע בחברה ובעולם בכלל. עדכן את הידע שלך על אקטואליה; לצפות בחדשות באופן קבוע, לקרוא עיתונים ומגזיני אקטואליה באופן קבוע. אתה צריך להראות לגברת שלך שאתה מכיר היטב את ההתרחשויות ברחבי החברה והעולם שלך בכלל! נשים אוהבות גברים שיש להם את האיכות הזו.

5: הפחת את הרגלי השתייה הרע שלך: למה לעזאזל כדאי לך לבלות חמישה לילות בבר? לעולם לא תקבל אישה לבחירתך בדרך זו. אוקיי, אתה צריך לשתות כדי להפעיל את הגוף, אבל האם זה חייב להיות באופן קבוע וחייב להיות בבר תמיד? אם אתה נוהג לשתות את הלב שלך עם האנשים שלך, זה הזמן להיפטר או להפחית את ההרגל!

6: אל תהיה חובב ספורט פנאטי: אף אחד לא אומר שאתה לא צריך לאהוב כדורגל, כדורסל, גולף, טניס או כל ספורט שאתה אוהב, אבל זה לא צריך לקחת את כל הזמן שלך כדי לבכות בקול רם! האם אתה צריך לקעקע את שם השחקנים האהובים עליך על הזרוע, החזה או הגב בגלל שאתה מעריץ? הפחת את הרמה הפנאטית שלך של אוהב ספורט וקבל את הגברת שבחרתם!

7: כוונן את הנימוסים שלך: אדיבות ונימוסים הם תכונות שגברות מבחינות בגברים. כשנכנסים לרכב, פתחו לה את הדלת ואפשרו לה להיכנס קודם, דברים כאלה גורמים לנשים להתעלל בקלות בגברים. התייחס לגברת הזאת בכבוד ובמילים עדינות. היכרות עם מגמות אופנה, תכשיטים, פרחים וכיצד לאכול במסעדה מובילה. אל תעשה את כל הדיבורים, דבר קצת ואפשר לה לדבר גם כן. נשים אוהבות להביע את רגשותיהן, אז אפשרו לה לדבר גם כן!

8: תקשיב ותדבר פחות: לעולם אל תהפוך את הדייט שלך למופע של גבר אחד. אתה לא צריך לדבר לבד כפי שנאמר קודם לכן. אתה תשעמם אותה במהירות ועלול לסכן את הסיכויים שלך. דברו קצת, אפשרו לה לדבר והקשיבו למה שיש לה לומר. זכור מה היא אמרה שהצבע האהוב עליה הוא, האמן האהוב עליה ודברים כאלה. נשים אוהבות בחורים שזוכרים דברים עליהם!

9: להפסיק לעשן עכשיו!!!

10: כוונן את צעדי הריקוד שלך: אוקיי, אני מניח שאתה לא יודע לרקוד, אבל פשוט תתגלגל לקצב. נשים אוהבות לרקוד ואם אתה נותן לה לרקוד לבד, אתה כמו יצור לא קיים בשבילה. ריקוד לנשים הוא כמו אוכל לגוף. זה מאפשר לך להתקרב אליה, זו דרך רומנטית להראות לה את אהבתך ומדברת יותר ממה שאי פעם תוכל לבטא.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.