איך להלביש את ילדך להחלקה על הקרח בתוך הבית

רוב משטחי החלקה על הקרח המקורה שומרים על טמפרטורה בין 45 ל-60 מעלות, בהתאם לטמפרטורה בחוץ. כאשר אתה מלביש את ילדך לשיעורי החלקה על הקרח או החלקה חופשית במשטח החלקה על הקרח, האתגר הראשון שלך יהיה חום.

מחליקים יעשו פעילות גופנית מאומצת, לכן חשוב להלביש את ילדכם בשכבות דקות שניתן להסיר בקלות כאשר גופם מתחמם. הימנע מלהלביש את ילדך במעיל חורף מגושם, שכן מעילים כבדים מקשים על תנועה חופשית. צווארון גולף חם מתחת לסוודר חם וצמוד ישמור על ילדכם חם יותר ממעיל חורף, ויאפשר תנועה חופשית.

בנות רבות רוצות ללבוש שמלת החלקה. אם אתה מתכנן לבתך לקחת שיעורים, אז שמלת החלקה פשוטה וגרביונים עשויים להיות השקעה טובה. עם זאת, אם היא פשוט הולכת להחליק פנאי מדי פעם, ייתכן שזו לא השקעה שאתה רוצה לעשות.

מכנסי טרנינג צמודים או מכנסי רוח עם רוכסן הם בחירה טובה הן לבנים והן לבנות. לג’ינס אין יכולת מתיחה רבה, הם סופגים לחות בקלות, והם מאוד איטיים להתייבש, מה שהופך אותם לבחירה פחות אופטימלית להחלקה.

אחד החלקים החשובים ביותר במלתחה של המחליקים שלך צריך להיות זוג גרביים דקות וחסרות תפרים נוחים. גרב עם תפרים עלולה להתחכך בכף הרגל ולגרום לשלפוחיות. מכיוון שמגפי סקייט נועדו להיות צמודים, גרביים עבות יכולות לסחוט את כף הרגל ולהפחית את זרימת הדם, מה שיגרום לרגליו של ילדך להרגיש קר מהר יותר.

אם ילדכם ישכור מחליקי קרח, הביאו אתכם זוג גרביים עבים יותר ללבוש מעל הזוג הדק כדי לספק ריפוד נוסף למקרה שהגלגיליות השכורות לא יתאימו בצורה מושלמת או שחוקים היטב.

מכמה סיבות מחליקים צריכים תמיד ללבוש כפפות. ברור שכפפות יחממו את ידיו של מחליק. הם גם מספקים הגנה מסוימת במקרה של נפילה על הקרח או אם מחליק אחר נתקל בילד שנפל.

כובע צמר חם ישמור על חום הראש והאוזניים של המחליק שלך. הימנע מכל כיסוי ראש שעלול לפגוע בראיית המחליק שלך. יש להימנע מ“קפוצ’ונים“ או מנדפים.

מאותה סיבה, אסור למחליקים ללבוש צעיפים, שעלולים לחסום את הראייה או לתפוס החלקה. מגרשי החלקה רבים אוסרים כל סוג של צעיף על הקרח.

בנות תמיד צריכות למשוך את השיער לאחור או לאסוק, כדי שלא ייכנס לעיניים.

הימנע מלאפשר למחליק שלך לענוד תכשיטים. רוב משטחי ההחלקה אוסרים כל סוג של תכשיט, שעלול להישבר וליפול על הקרח ולהכשיל מחליק אחר.

ולבסוף הערה להורים לבנים: לבנים יהיה אי נוחות רבה אם יתבקשו ללבוש מחליקים לבנים. אם קיבלת בירושה זוג סקייטים לבנים שמתאימים לילד שלך, או שתצבע אותם בשחור (משחת נעליים שחורה תעבוד גם, אבל זה יכול להיות מבולגן), או שתכסי אותם בכיסויי סקייט שחורים. הבן שלך יחליק הרבה יותר בביטחון אם הוא „ישתלב“ עם הבנים האחרים במשטח.

אם ילדכם ילמד שיעורי החלקה על הקרח, תוכלו לראות מה לובשים שאר התלמידים לפני השיעור הראשון ולדבר עם המאמן על לבוש מתאים לשיעורים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.