איך להתלבש ולהתנהג כמו מכינה לגטו

אם אתה לא אוהב גטו, ואתה לא אוהב הכנה, אולי תאהב את שניהם מעורבבים יחד. מילון עירוני מגדיר את הכנת הגטו כסגנון לבוש ולא כגישה. נכון שבאמת אי אפשר להתנהג כמו איש גטו ומכינה בו זמנית, אבל אפשר להתלבש כמו אחד. זה כמעט נראה סותר מכיוון שאנשי מכינות וגטאות נראים לפעמים כמו הפכים גמורים, אבל אם תתאים את הבגדים כמו שצריך, אתה יכול להיראות מגניב מבלי שיאשימו אותך בהיותך גטו או מכינה. ערבוב של שני אלה יחד הוא למעשה הרבה יותר קל ממה שזה נשמע, אתה רק צריך לדעת מאיפה להתחיל. פשוט בצע את השלבים הבאים ותוכל להתלבש כמו הכנה לגטו.

1. כשאתה בוחר בגדים, וודא שאתה תמיד בצבע בסיסי. אם הבגדים שלך צבעוניים מדי, אתה עלול להיחשב בטעות לסצנה או לאימו. כאשר קונים מותגי שם, אתה בהחלט צריך לשקול את Hollister, Baby Phat, Southpole, ו-Ambercrombie and Fitch.

2. בנות צריכות להקפיד ללבוש בעיקר סקיני ג’ינס. חבר’ה, לבשו ג’ינס רפויים ומכנסי ג’ינס קצרים שיושבים קצת מתחת למותניים. אם אתה מתחיל לשכשך כמו פינגווין זה סימן די טוב שאתה לובש אותם עד נמוך. בנים ובנות שניהם יכולים ללבוש מכנסיים קצרים משובצים, אלה מתאימים יותר לבנים ובן גטו טום לבנות.

3. לגבי נעליים, בהחלט כדאי להשקיע בקניית כמה ג’ורדנים או נייק דאנקים. אלה עובדים בין אם אתה בחור או בת.

4. בנות צריכות ללבוש את השיער שלהן בקוקו או להחליקו. בחורים צריכים לשמור על חתך קצר ונקי. שמור על הפנים שלך רעננות על ידי גילוח שיער פנים וודא שהגבות שלך אינן עבות.

5. חבר’ה צריכים לנסות לשים יד על שרשרת זהב, או לפחות זהב מזויף. לבנות יש הרבה אפשרויות כשזה מגיע לתכשיטים; עגילי חישוק, פירסינג מונרו ושרשראות גדולות חודרות. פשוט נסה להתנסות בתכשיטים עד שתהיה לך את המראה הנכון, מה שנראה טוב על אנשים מסוימים לא על אחרים.

6. אם אתה באמת רוצה להיראות כמו מכינה לגטו, אז אתה צריך גישה של הכנה לגטו. להכנות לגטו יש את האיכויות של מכינות וגם של אנשי הגטו. כמה תכונות עשויות להיות; נחמד, אסרטיבי ופשוט בחוץ. אתה צריך להיות אדם טוב אבל להיות מסוגל לעמוד על עצמך כשצריך. אתה צריך להיות מסוגל ליהנות כל הזמן ולהיות כיף להיות בסביבה. כדאי גם לשקול להצטרף לכדורסל, מסלול או כדורגל. אם אתה מצטרף לעוד ענפי ספורט מקדימים כמו גולף או טניס, אתה די מבטיח שהתדמית שלך תיהרס כהכנה לגטו.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.