איך להתלבש כמו אשת פומה יוקרתית

אם את אשת פומה אולי תרצה להתלבש בצורה מסוימת כדי למשוך גברים צעירים יותר. ישנה טעות נפוצה לפיה כל נשות הפומה צריכות ללכת על בשר כבש לבוש במראה כבש, להבהיל את כל בשרן, לכווץ את שדיהן יחד ולהדביק איפור על כל הפנים שלהן, כדי ליצור מראה שיכול להתחרות אפילו במותג המקומם ביותר. up counter בנות.

העובדה היא שחבר’ה צעירים יעדיפו את זה אם אתה מתלבש בגיל שלך – סקסי, אבל מתוחכם. אחרי הכל הם היו עם בחורה צעירה יותר אם הם רוצים. בטח שאתה יכול להשוויץ בנכסים הטובים ביותר שלך, אבל לא בבת אחת ורק אם יש לך את הנתון לכך. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתלבש בצורה מפתה, בעודך נשאר פומה יוקרתית אחת.

1. תלבשי איפור טבעי – זה דבר טוב להשתמש באיפור כדי לשפר את מה שכבר יש לך, אבל לשמור את זה טבעי. הערימה על טונות של איפור בצבעים עזים רק תגרום לך להיראות כמו טרנסווסט.

2. הצג אזור סקסי אחד – סוג הנשים של פומה שגברים נוטים לצחוק עליהן מאשר להתחבר אליהן, הן אלו שהן מהבהבות הכי הרבה עור. אני יודע שאת כנראה בכושר ומדהים, אבל זה כלל שאפילו נשים צעירות צריכות להיצמד אליו. הבזיקו את הרגליים, המחשוף, הגב או האמצע, ולמען האמת, גבירותיי, אלא אם כן אתם על החוף, נסה להימנע מהאמצע. אל תציג את כל החלקים האלה בבת אחת, אחרת תיראה כמו נווד. השוויץ במעט בשר כדי למשוך את תשומת ליבו של הגור, אבל השאר את השאר לדמיון.

3. למשוך תשומת לב לאזור סקסי זה – לאחר שהחלטת באיזה חלק להשוויץ (החלק הטוב ביותר כמובן) למשוך את תשומת הלב אליו בעדינות. שרשרת יפה תמשוך את העיניים אל החזה שלך, שיזוף מזויף טוב (לא כתום!) יכול להראות רגליים ארוכות וגב סקסי.

4. בחרו צבעים שמתאימים לגוון העור שלכם – לעמוד מול המראה ולנסות כמה בגדים בצבעים שונים. בקרוב תראה אילו צבעים גורמים לך להיראות בריא וזוהר ואילו גורמים לך להיראות קצת חולה.

5. לבשו תחתונים סקסיים – בטוח שהגור שבחרת שלך לא יראה את זה (אלא אם כן אתה רוצה שהוא יראה), אבל תחתונים סקסיים, באופן אידיאלי עם קצת תמיכה או חיזוק, יגרמו לך להרגיש בטוח יותר ויפה בדיוק כמו כל הדברים הצעירים האלה בבר .

6. נעלו נעלי עקב – זוג נעליים פנטסטי יגרום לך לעמוד זקוף ולהרגיש בטוח יותר וסקסי, בנוסף הם יגרמו לתחת שלך להיראות נהדר וכל כך הרבה יותר צמוד. איזה תירוץ נהדר ללכת לקניות!

7. חייך! – לבוש חיוך הוא האביזר החשוב ביותר עבור כל פומה קלאסית. לא רק שתרגיש טוב יותר כשאתה מחייך, אלא שחבר’ה יראו אותך יותר נגיש. חיוך מראה אישה שאוהבת ליהנות ולא לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.