איך להתנהג חמוד מול בחורים! הנה המעשים שיגרמו לכל בחור להעריץ אותך

יש גברים שאוהבים את זה חם. הם אוהבים את הפתיינית הסקסית בשפתון אדום ובבגדים לוהטים מעשנים. אבל יש כאלה שנמשכים לילדה החמודה. הנה כמה דרכים להתנהג חמוד מול בחורים.

לְפַלרְטֵט
כדי להיות חמוד מול בחורים תצטרך ללמוד לפלרטט. אבל הפעם הפלירטוט שלך לא יהיה ישיר וגלוי. זה צריך להיות קצת עצבני וביישן. אמור משהו גלוי ואז העמד פנים שאתה נבוך ותרגיש ביישן. אתה מבין את הסחף…

עין מרפרפת
העיניים שלך צריכות לדבר הרבה אם אתה רוצה להתנהג חמוד מול בחורים. אתה יכול להסתכל על בחור, להסתכל למטה ואז לחייך במתיקות, או להעמיד פנים שאתה נתפס מביט בו. אתה יכול להשתמש בעיניים שלך כדי לסמן לו אם אתה עם חברים או לעשות את גלגול העיניים כדי להראות שאתה משתעמם ולחייך אליו בצורה מעודדת כדי שהוא יבוא „להציל אותך“.

תתעלם מהיופי שלך
עכשיו כדי להתנהג חמוד, ברור שאינך יכול לקבל את הגישה של דיווה. אז תתעלם מהיופי שלך. כשהוא מחמיא אתה מוודא שאתה נראה מופתע ומודה לו על כך. גברים מוצאים את זה חביב כאשר לאישה שאיתם יש איכות ילדותית.

תלבשי סקסית לא מחניקה
ברור שהבגדים שאת לובשת צריכים להיות סקסיים, אבל אל תחצו את הגבול ויראו כמו היופי המחניק. אתה כן צריך לגרום לו להסתובב ולגרום לו לשים לב אלייך, ולכן אתה צריך להיראות מושך.

תחמיא לו
הדבר הנוסף שגברים מוצאים חמוד מאוד הוא כשהאישה שאיתם פוקדת עיניים פעורות. זה מאוד מחמיא להם לדעת שמישהו כל כך מתרשם ממשהו מאוד פשוט וקטן. אבל ודא שהחנופה שלך נשמעת אמיתית. אתה יכול להגיד משהו כמו „וואו, זה מדהים….לא פגשתי מישהו שיכול לעשות/עשה את זה“.

צוחק הרבה
ודא שאתה מפעיל את כפתור הצחוק כשאתה רוצה להיות חמוד מול בחורים. אפילו הבדיחות הכי עלובות צריכות לפצח אותך ואתה צריך להיראות כיפי, קליל ולא מסובך.

תפנק אותו קצת
ודא שאתה מאפשר לו קצת מרחב להתמכר לקצת התרברבות. דחוף אותו בתבונה לעבר מה שאתה יודע שהוא עושה טוב. דבר עם אחרים סביבך בנוכחותו על הישגיו. הוא ימצא אותך חמוד להפליא.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.