אימו שיער וסצנה

> בגדי אימו

כמעט על פי כל ההגדרות הנוכחיות, בגדי אימו מתאפיינים בג’ינס צמודים על גברים ונקבות כאחד, שוליים ארוכים (פוני) לעתים קרובות מוברשים לצד אחד של הפנים, צבוע שחור, שיער חלק, חולצות טי צמודות הנושאות לעתים קרובות את שמות הסלע. רצועות, חגורות משובצות, אבזמי חגורה, צ’אק טיילור אולסטארס, נעלי סקייט או נעליים שחורות אחרות, לרוב ישנות ומכות ומשקפיים עבים עם מסגרת קרן שחורה.

> אופנת אימו

אופנת האימו השתנתה עם הזמן; הטרנדים המוקדמים כללו תספורות דומות לאלו שלבשו הרומולנים והוולקנים במסע בין כוכבים, סוודרים צמודים, חולצות מכופתרות וז’קטים לעבודה (המכונים לעתים קרובות מעילי תחנת דלק).

> תסרוקות ותספורות אימו

הנה מדריך איך אתה יכול לקבל שיער אימו. זה מתאים לבנות וגם לבנים! תן לשיער שלך לצמוח בחלקים הקדמיים והצדדיים כך שיכסו את הפנים שלך. מאחור אתה יכול לתת לו לקצר ולהדביק אותו עם ג’ל! חלקם עושים את זה, חלקם לא! אם יש לך שיער קצר, החודשים הראשונים הולכים להיות כאב, כי לא תוכל לגרום לשיער שלך להיראות „אימו“. ככל שהוא גדל, סרק אותו לכיוון העין בכיוון הרצוי. לאחר 3 או 4 חודשים, כאשר השוליים מגיעים ל-3/4 מהמצח שלך, גשי למעצב שיער שנראה מקצועי, ודלל אותו וגזרי אותו כך שיגדל בצורה הנכונה. אם אתה בן או ילדה, תצטרך ליישר את השיער שלך, עם מגהץ או ג’ל. אם השיער שלך גלי, פשוט השתמש בספריי שיער/ג’ל כדי להכביד עליו. אני מציע לקנות מגהץ להחלקת שיער ולהשתמש בשמפו לחות טוב כדי למנוע מהשיער שלך להינזק. טיפ: אם אתה שוטף את השיער שלך יותר מדי, זה יכול לייבש אותו; זה לא אומר שאתה לא צריך לשטוף את זה בכלל, בלאה. אם אתה שוקל לצבוע את השיער שלך, צבע אותו בשחור. שאר הצבעים לא כל כך מגניבים ואתה תיראה כמו ליצן, לדעתי. לאחר 3 או 4 חודשים, השיער שלך צריך להיראות כמו שאתה רוצה. מנקודה זו, כדאי ללכת למעצב השיער מדי חודש כדי שהשיער שלך יהיה דליל וכאלה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.