בגדי ילדים 101: מגמות אופנה בבגדי ילדים

החשיבות של בגדי ילדים הולכת וגוברת. עכשיו יותר מתמיד, היצירתיות של ילד מוצגת בארון הבגדים שלו, ובין אם הילד שלך מקבל את כל החלטות התלבושת שלו או שאתה כהורים רק רוצה לראות את הבן או הבת שלך נראים במיטבם, השנה יש הרבה השראה ללכת מסביב.

מעצבים תופסים כעת את הביקוש ההולך וגובר לקווי בגדי ילדים לאחר שמספר בנים ובנות של מפורסמים נצפו בחוטי מותגים. הסגנונות הכלכליים של השנה שעברה מוחלפים בבגדי ילדים יקרים יותר. העתקטים יסתכלו על בדים יוקרתיים כדי לרמוז על מראה התווית היקר.

צינת הסתיו הקרובה תוליד בהכרח אינספור בגדי חורף, והשנה נוכל לצפות לבגדים כמו מעילי קטיפה, מגפי זמש, בטנת פרווה (או מזויף), סוודרים וקימונו משי ושמלות סריג. הטרנד הגדול של השנה שעברה בבגדים חמודים בהשראה יפנית ‚קאוואי‘ מפנה את מקומו להשראה היסטורית יותר: גלימות גיישה ונעלי בובה. אם, כמו רוב ההורים, בתקציב שלכם אין הרבה מקום להטביע את ילדכם בבדים מפוארים, ישנן מספר דרכים להישאר בחוד החנית של בגדי ילדים אופנתיים מבלי להתפשר על הארנק.

היצמדות לסגנון קלאסי יותר של בגדים לילדים היא דרך מצוינת להתרחק מפריטים ביקוש גבוה ומחיר גבוה תוך כדי מראה נהדר. עם ילד גדל, נסיעות תכופות לקניון הן לא רק יקרות, הן גם יכולות להיות קשות על כדור הארץ. ביגוד ידידותי לסביבה לילדים נמצא במגמת עלייה; חומרים ברי קיימא כגון קנבוס, במבוק ובדי כותנה אורגנית מספקים את ההורה המודע לסביבה.

לעתים קרובות הבדים הירוקים הללו מתמחים בסגנונות לבוש מנוסים לילדים. מראה ארצי כמו מעילי שימוש, ג’ינס כהים, סריגים וחותלות לילדים תמיד מתאים לקונה החכם והאופנתי. סריגים ופסים סקנדינביים ממשיכים להיות מרכיב עיקרי בבגדי חורף לילדים. ערבוב דפוסים, סימן ההיכר המודרני של סגנון מתפתח וניסיוני, הוא טרנד אחד שעדיין חזק בבגדי ילדים, וזו גם דרך חסכונית ליצור תלבושות חדשות. גרביונים עם פסים, שמלות פרחוניות וחולצות משובצות ייראו לעתים קרובות, ולעתים קרובות ביחד! פזרו פרץ חדש של פופולריות באביזרים משנות ה-80 כמו פאייטים, רצועות שיער וצמידי פלסטיק – מושלם לילד המישוש והאופנתי, בטוח מספיק כדי לספק את אמא – ויהיה לך ילד אפילו מבוגרים אופנתיים יהיו מחפש השראה אופנתית.

Previous Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.