ביקורת על סנדלי ונעלי סוכריות

נעלי Candies מיועדות לשוק של בני נוער ובני נוער – הן צעירות, חמודות ובמחיר סביר. אבל, האם הם נוחים? האם הם יתמכו ברגל של ילדכם? האם הם יחזיקו מעמד עד שהילד שלך יגדל מהם? לסקירה קצרה של מוצרי נעלי Candies, המשיכו לקרוא.

מחיר ממתקים

רוב ההורים יכולים למצוא את הנעליים של Candies בסביבות $20 עד $60, תלוי איפה קונים אותן והסגנון הנרכש. הנעליים והסנדלים הקלות שלהם בדרך כלל במחיר נמוך יותר מהמגפיים ונעלי הספורט ליום יום.

עבור נעלי ילדים, הן מעט יותר יקרות ממותגי הנחה אחרים, אך המחירים דומים לפריטים דומים אחרים.

עד כמה הם נוחים?

סוכריות מגיעות גם קטנות וגם צרות. הם נועדו לכף רגל של אישה צעירה, כלומר הם יתאימו קטנים יותר וצמודים יותר מאותה נעל המיועדת לאישה מבוגרת. אם יש לך רגל רחבה, ייתכן שתצטרך לנסות מותג אחר.

זכור, סוכריות מיועדות לסגנון, לא לנוחות לטווח ארוך. הם נהדרים לטיולים בבית הספר או לטיולים בקניון, אבל הם לא מתאימים לשיעורי התעמלות או טיולי בית ספר. הנעליים האלה הן הצהרות אופנה, לא נעלי עבודה.

עמידות ואיכות המותג

מכיוון שסוכריות מיועדות לילדים, הן עשויות להיות עמידות למדי. אם הילדים שלך גדולים יותר, אתה עשוי לגלות שהם לא יחזיקו מעמד עד שילדך יגדל מהם, אבל הם יעשו את העבודה במשך כ-4 עד 8 חודשים, תלוי באיזו תדירות לובשים אותם.

הורים רבים מתלוננים שהנעליים הקלות יותר של המותג (נעלי בלט, נעלי ספורט קז’ואל וסנדלים) פשוט לא מציעות את האיכות והעמידות שהם מחפשים. עם זאת, דגמי הלבוש היומיומיים שלהם, כמו נעלי ספורט, נוטים להציע עמידות טובה יותר ואיכות לטווח ארוך.

אם לילדכם ליבה על זוג סוכריות, אבל אתם מודאגים מהאיכות, רכשו את הנעליים מקמעונאי בעל מוניטין עם מדיניות החזרה חזקה. לדוגמה, Nordstrom’s תיקח בחזרה כל זוג נעליים תוך פרק זמן סביר אם הוא לא יעמוד בתקני האיכות הבסיסיים.

אופנה וסטייל מותג

בהתחשב בכך שסוכריות משווקות ומיועדות לנשים צעירות, הנעליים פאנקיות ומגניבות, אך גם מתאימות לגיל. עבור אישה צעירה, הם מושלמים. תראה את הנעליים האלה מפורסמות ומוצגות במגזינים פופולריים לנוער כמו Teen Beat, Teen People, Seventeen, YM ועוד.

אלו לא נעליים לנשים בוגרות, וגם לא מתאימות למקום העבודה. בעיקרו של דבר, הם נעל נהדרת לאישה צעירה יותר. החברה מציעה מגוון סגנונות, כאשר בכל עונה יוצאות נעליים חדשות בהתאם לטרנדים המתמשכים בשוק הנוער.

סיכום

אם אתה רוצה נעל עצבנית, מהנה ומתאימה לגיל, סביר להניח שבתך תאהב זוג נעלי Candies. מצד שני, אם אתם מחפשים נעל שתחזיק מעמד כל שנת הלימודים ותתמוך כראוי בכף הרגל הצומחת של בתכם, אולי כדאי שתחפשו במקום אחר.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.