גברים נאלצים לעשות פיפי כמו בנות

אני בחור אופנתי. תמיד היו. אני גם זול וגם אופנתי. כיצד זה אפשרי? יש לי מזל שיש לי גוף שעליו בגדים נראים טוב. לעתים קרובות אני יכול ללבוש אפילו בגדים זולים ולהיראות טוב, כל עוד הלבוש הזול מתאים. אני לובשת בגדים שנראים טוב אבל לא עולים יד ורגל. זה כולל את התחתונים שלי.

התחתונים שלבשתי כבר שנים מתאימים היטב ונראו טוב אבל מזדקנים ומתבלה. הגיע הזמן לקנות תחתונים חדשים. לרוע המזל, הגרסה החדשה של התחתונים הקיימים שלי השתנתה; ניסיתי שני גדלים שונים ושתי הגדלים מבאסים ומתאימים לא טוב. לפיכך, אני הולך ליוקרתי ושוקל לעבור לתחתוני מעצבים יקרים לגברים, תחתוני בוקסר. בדוגמת הסוואה מגניבה.

שקלתי לקנות תחתוני בוקסר של קלווין קליין. הם לא היו זולים אז רציתי לוודא על התאמה, נוחות וכו‘. לא, אתה לא יכול ללכת לחנות הכלבו, לקרוע חבילה של תחתונים לגברים ולנסות אותם. לכן, קניית תחתונים היא תמיד סיכון. ולעיתים קרובות מדי המותג שלבשתם במשך עשור השתנה, מיוצר באיזו מדינה עם עבודה זולה, לא מתאים ואיכותו הרבה פחות מתקבלת על הדעת. פְּסוֹלֶת. ולא ניתן לביש.

ולא, אני לא לובש לבנים מסודרים ולא לובש מאז התיכון. וניסיתי מספר מותגים של תחתונים ואף אחד לא מתאים היטב. הוצאתי בטירוף מאות דולרים בניסיון למצוא תחתונים שנראים טוב ומתאימים.

בדקתי באמזון והם הציעו את המותג והסגנון של קלווין קליין. במידה שלי. הגדלתי את הפריט והוא נראה כמו איכות טובה והביקורות אמרו שהם בהתאמה טובה ומדויקת. בינתיים הכל טוב. עם זאת, לא יכולתי לדעת מהתמונה אם יש להם פתח צדדי או עליון בכיס כדי להקל על מתן שתן. בהחלט רציתי את זה. שאלתי את שאלת „הקהילה“ של אמזון וקיבלתי תשובה מיידית. „לא, אין פתח בחזית“. מה? בלי פתח קדמי איך בחור פותח את רוכסן המכנסיים ומוציא את איבר המין שלו כדי לעשות פיפי? אין פתח בקדמת התחתונים לעשות את זה? זה אומר שבחור צריך לפתוח את הרוכסן ולפתוח את האבזם ולפתוח את המכנסיים שלו, להוריד את המכנסיים ואז להוריד את התחתונים שלו רק כדי לעשות פיפי. ולעמוד, זה לא נוח. או מהר. או, כשהמכנסיים שלך נופלים סביב הקרסוליים, זה לא טוב לאיזון שלך. האלטרנטיבה האחרת היא לעשות את כל זה ולשבת על האסלה ולעשות פיפי. להשתין כמו ילדה. היי, יצרני תחתונים, אני לא רוצה לעבור על הורדת הרוכסן, פתיחת החגורה, פתיחת כפתורי המכנסיים והורדת התחתונים רק כדי להדוף! ואני בהחלט לא רוצה לעשות את כל זה ואז לשבת על האסלה ולעשות פיפי כמו ילדה! כשגברים צריכים רק להשתין גברים אמיתיים משתינים בעמידה!

בלקיחת הפתח הקדמי, מעצבי הלבשה תחתונה לגברים לוקחים לנו את הגבריות! מעצבי הלבשה תחתונה לגברים לוקחים לנו את הגבריות והופכים אותנו לבנות! כשאני צריך להטיל שתן אני רק רוצה בקלות ובמהירות ובבטחה להוציא את איבר המין שלי – דרך הזבוב שלי – ולהסתלק אל האסלה! בעמידה. כמו גבר.

בגלל זה, אני בהחלט לא קונה את תחתוני הבוקסר האלה של קלווין קליין. מה אעשה לתחתונים? אני לא יודע. אולי אלך לקומנדו, ולא אלבש תחתונים בכלל. אוף. או שאולי אנסה תחתוני בריחת שתן „תלוי“ ופשוט אעשה פיפי במכנסיים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.