האם השמלה שלך קצרה מדי – מדריך לאישה בוגרת לקו המכפלה הימני

אתה מעל ארבעים. אתה עדיין יכול ללבוש שמלה קצרה? עבור חלק מהנשים, קו מכפלת קצר זה בסדר גמור, אבל עבור אחרות זו עבירה אופנתית מובהקת. שמלה קצרה מדי יכולה לגרום לאישה בוגרת להיראות כאילו היא מתאמצת מדי להיראות צעירה. על אחרים, זה יכול לחשוף את אותם אזורים על הגוף שלך שמוטב להשאיר מוסתרים. הנה כמה טיפים בסיסיים למציאת קו המכפלת המתאים לך.

1. קחו בחשבון את הגיל שלכם

הגיל חשוב מאוד בקביעת קו המכפלת הנכון עבורך. לאישה בת שישים וחמש אולי יש רגליים יפות, אבל חצאית מיקרו מיני תיראה לגמרי לא מתאימה לה. באופן כללי, מכפלות שנעצמות בברכיים מקובלות על כל אישה. נשים בשנות הארבעים לחייהן עשויות ללבוש את החצאיות שלהן מעט מעל הברך. נשים מגיל חמישים ומעלה לא צריכות להיות קצרות יותר מהברך.

2. קחו בחשבון את המצב החברתי

קו מכפלת קצר יותר עשוי להיות בסדר עבור מסיבה או בילוי לילה בעיר, אבל יכול להיות שגוי לחלוטין במצבים אחרים. באופן אידיאלי, עבור המשרד, קו המכפלת לא צריך להיות קצר יותר מהברך. אם את מוצאת את עצמך במצב שבו את לא בטוחה אם חצאית קצרה מתאימה, תמיד בחרי בבגדים באורך הברך.

3. תחשוב פרופורציה

באופן מוזר, נשים בוגרות רבות נוטות להפיל את קו המכפלת שלהן מתחת לברך כשהן מתבגרות. יש שמפילים אותו הרבה מתחת לברך. עם זאת, מכפלים שיורדים במקום למעלה עלולים להיות הרסניים מדי. אם השמלה שלך ארוכה מדי זה יכול לגרום לך להיראות מבוגרת, קצרה ושמנה יותר. קח תמיד בחשבון את היחס בין הגובה שלך לבגדים שלך. אם את נמוכה, חצאית ארוכה עלולה להיות חזקה מדי. ככלל אצבע, נשים נמוכות צריכות ללבוש את החצאית שלהן על הברך או באורך מלא, ולעולם, לעולם לא באמצע השוק.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.