ההיסטוריה של נעלי ללי קלי

„לי קלי, הנעליים הכי חמודות… אה כן! אתה יכול לשחק איתנו, אנחנו יכולים להיות מגניבים, אה כן!“ בטח שמעת את הנסיכה הקטנה שלך שרה את שיר הנושא הפופולרי הזה או אפילו ראית אותו בפרסומות בטלוויזיה. אם עשית זאת, אז אתה יודע על מה השיר הזה. כן, ללי קלי – נעליים לילדות הקטנות שלך!

המצגת הצבעונית והמנגינה התוססת בטלוויזיה בוודאי ידביקו את ילדיכם לפרסומת הזו, ואז הם ישימו לב לנעליים היפות שמוצגות. לאחר מכן, הם יבקשו מכם זוג משלהם! כמובן, תחשוב על זה קודם, חפש מידע על המוצר הזה מתוך מחשבה שהילד שלך צריך לקבל רק את הטוב ביותר. אז חיפשת…

בשנת 1972, הנעליים הללו היו ידועות לראשונה בשם קלי קלי. השם הוצע על ידי בנם בן השש של המייסדים, בעל ואישה שראו שהשוק לא מספק הרבה ליין בלעדי של מותגי הנעלה לילדות. לאחר דיונים רבים, השם שונה ללי קלי, והכל התחיל.

הודות למאמצי השיווק והפרסום הנרחבים של החברה, ללי קלי הפכה לאחד ממותגי הנעליים הפופולריים ביותר לילדות לא רק באיטליה, אלא ברחבי העולם. עד כה, נעליים אלו עדיין מעוצבות ומיוצרות באיטליה, כך שאנו מובטחים שהן מיוצרות בהתאם לתקני האיכות הגבוהים ביותר של האיחוד האירופי.

הפופולריות של מותג הנעליים הזה מיוחסת בזכות העיצובים המסוגננים והצבעוניים שלו. הם מעוצבים ומשובצים עם חרוזים, אבני חן צבעוניות ונצנצים, מה שהופך אותם לקלאסי ואלגנטי. כל בחורה בוודאי תתמכר רק מלראות את הנעליים הנוצצות האלה מתאימות לנסיכה ומבוגרים בוודאי ייחלו שהם עדיין היו ילד!

כל נעל של ללי קלי מיוצרת מתוך מחשבה על נוחות, איכות וסטייל. הם גם מעוצבים תוך שימוש בטכנולוגיית הנעליים העדכנית ביותר. מדרס הקצף לטקס המוגן בפטנט שומר על כפות הרגליים של הילדות הקטנות שלך נוחות ורענן לאורך כל היום. התכונה נגד החלקה בוודאי תשמור על הילדה שלך בטוחה בזמן שהיא עושה את הפעילויות היומיומיות שלה. כל זוג נעליים של ללי קלי ניתנות לכביסה במכונה, כך שהניקוי הוא קל.

תכונה נוספת שהופכת את ללי קלי למותג נעלי הבנות המועדף ביותר היא היכולת של היצרן שלו ליצור את הדגם הנכון לעונה הנכונה. אוספים שונים זמינים כמעט לכל פעילות שאפשר להעלות על הדעת. יש להם עקבים, מגפיים, קנבס, סנדלים, משאבות ועוד כמה סוגים עבור הנסיכה הקטנה שלך. צוות מסור של מעצבים וחוקרים אחראי על הדגמים השונים הקיימים בשוק. הם חקרו ולמדו היטב את הפעילויות והסביבות שבנות נכנסות אליהן בדרך כלל, כדי להבטיח שהעיצובים יהיו המתאימים ביותר.

לכל בחורה שכבר יש לה זוג ללי קלי בוודאי יש גם מתנת ללי קלי משלה. זוהי אסטרטגיית שיווק נוספת שבה משתמשת החברה כדי לחזק את כוחה בשוק. כל זוג מגיע עם מתנה חינם. מי ישכח את תיקי הפלסטיק השקופים שלהם עם פרווה ורודה וסיר קטן של לכה ושעון צעצוע עם גלוס ומראה, נרתיק גלוס בצורת חתול, ערכות איפור בצורת בובה וטלפון נייד? אין ספק, הילדה שלך תהיה מהופנטת עם המתנה שתגיע עם הנעליים הנפלאות שלה!

למרות שהם מהמובילים בתעשיית הנעליים, נעלי Lelli Kelly הן זולות. עם הצבעים והעיצובים השונים הזמינים, בוודאי תמצא משהו שיתאים לתקציב שלך וישתלב עם האישיות של הילדה הקטנה שלך.

עכשיו, החלטת?… כמובן, איך תגידי לא לילדה הקטנה שלך שעדיין שרה: „לי קלי, הנעליים הכי חמודות… אה כן!“

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.