הטרנדים האחרונים בבגדי ילדים

לא קל לבחור בגדים לילדים שלך. אתה צריך למצוא משהו שיהיה להם נוח ללבוש; בגדים שקל להם להיכנס ולצאת מהם; בגדים שהם ישמחו ללבוש. עבור הרבה הורים, חשוב גם שהבגדים שהם קונים יגרמו לילדים שלהם להיראות טוב. לפיכך, הורים רבים משקיעים במגמות האופנה האחרונות בבגדי ילדים.

מגמות אופנה לילדים לשנת 2013 ו-2014

מכיוון שרוב השנה כמעט נגמרת, הטרנדים עוברים לקראת השנה הבאה, 2014. אבל אז, החורף עומד לצאת לדרך, אז יש גם הרבה דברים חדשים ואופנתיים לחודשים הקרים. הנה כמה מהדברים העדכניים ביותר בבגדי ילדים לשאר שנת 2013 ולשנה הקרובה.

מגמות סתיו/חורף

טרנד הסתיו/חורף בבגדי ילדים משתמש בהרבה צלליות ומאמץ מספר זנים בסגנון. ערבוב והתאמה זה דבר גדול. הנה דברים ספציפיים שאולי תרצה עבור הילד שלך:

  • סריגים כמו קרדיגנים, סוודרים ומגשרים.

  • פרווה מזויפת – גם לבנים וגם לבנות. חפש מעילי פרווה, תיקים, כובעים, צווארונים ואטמי אוזניים.

  • לכו על בגדים עם גוונים ניטרליים וצבעים טבעיים. לעולם לא תשתבש עם שחור ולבן, למרות שחלק מההורים עלולים להחשיב את הצבעים האלה קודרים מדי. אם זה המקרה, לכו על נייטרליים יותר כמו חום או אפור. הוסף קצת בהירות על ידי זיווג צבעים אלה עם ורוד, כחול, סגול וקצת כתום.

  • ג’ינס לעולם לא ייצא מהאופנה. לא משנה באיזו עונה או זמן בשנה, תמיד רכשו ג’ינס לילדים שלכם. ג’ינס סקיני עדיין טוב, אבל אולי כדאי לנסות ג’ינס מעוטר למראה קצת שונה. אלה הם ג’ינס עם מבטא עם קריסטלים או שרוכים. סרבל ג’ינס צריך להיות מושלם עבור הילד הקטן שלך!

  • כובעים לילדים תמיד היו יצירתיים ואופנתיים. לא תטעו בבחירת מודפסים נועזים. אותו דבר לגבי פרווה וכובעים סרוגים. הכל תלוי למעשה בסוג המראה והתחושה שאתה רוצה עבור הילד שלך.

  • הילד הקטן שלך צריך לשלב את המגשרים שלהם עם חולצות עם צווארון V. להלביש אותו בג’ינס גראנג‘ גם יגרום לילד הקטן שלך להיראות ולהרגיש טוב. הוא יבלוט בקלות בקהל.

  • הדפסים נועזים הם ה“דבר“ עבור בנים קטנים.

  • תלבושות בהשראה צבאית לעולם לא יוצאות מהאופנה עבור ילדים קטנים אופנתיים.

  • קבל בגדים עם רקמה ואפליקציות עבור הילדה הקטנה שלך. פסים, הדפסי סטייטמנט ונקודות יהיו גם פופולריים.

  • לבסוף, אל תפחד להתנסות עם צבעים. התרחק משילובי צבעים רגילים ונסו לשלב צבעים מנוגדים. תופתעו מהתוצאות!

לשנת 2014

בשנה הבאה, צבעים מרהיבים – גוונים בהירים – ימשיכו לשלוט בבגדי הילדים. גם הדפסים גדולים וגרפיקה מודגשת על עליוניות (כולל סוודרים) יהיו נפוצים. ג’ינס מעוטרים (עם אפליקציות, כפתורים, שרוכים וכו’…) ימשיכו להופיע גם כן. טרנדים נוספים כוללים הדפסי צבעי מים, בדים בהשראה הודית והדפסים דמויי שרבוט או ציור.

לא משנה מה הטרנד, כשאתם בוחרים בגדים לילדים שלכם, חשוב לזכור שמה שחשוב הוא כמה נוח ובטוח הם מרגישים בבגדים שלהם.

Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.