המשמעות של נעליים בחלומות – פירוש חלום מדעי

חלומות על נעליים נפוצים מאוד. הנעליים מגינות על העקרונות המוסריים שלך מפני סכנות העולם. אם אינך מגן על העקרונות המוסריים שלך, אתה חשוף לסכנות רבות כי אתה מקבל חוסר מוסריות.

חוסר מוסריות הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שהאנטי-מצפון האבסורדי והמרושע שלך מצליח לשלוט בהתנהגות שלך. האנטי-מצפון הוא מצפון פרימיטיבי שחושב כמו אדם פרהיסטורי ובעל מאפיינים שטניים. זה עדיין פעיל, והוא תופס את החלק הגדול ביותר של המוח שלך.

המצפון האנושי הזעיר שלך הוא רק נקודה. אלוהים ברא את מצפונך על ידי מתן מאפיינים אנושיים לתפקוד פסיכולוגי אחד וחצי מתוך ארבעת הפונקציות הפסיכולוגיות העומדות לרשותך (מחשבות, רגשות, תחושות ואינטואיציה). שאר התפקודים הפסיכולוגיים שייכים למצפון הפרוע שלך.

ההשפעה של חוסר המוסר כל כך מזיקה שהיא מצליחה להרוס את המצפון האנושי תוך פרק זמן קצר וליצור פסיכוזה.

עם זאת, העולם המסחרי משתמש בחוסר מוסריות מיני כדי להרוויח כסף, והוא מקדם חוסר מוסריות. אנחנו מרגישים שאנחנו לא יכולים לעשות שום דבר נגד חוסר מוסריות כי זה נמצא בכל מקום.

העולם כל כך לא מוסרי שלרוב האנשים לא אכפת להיות לא מוסריים ולחיות בעולם לא מוסרי. לכן, אנחנו לא מוגנים לפני סכנה גדולה.

הנה חלק מחלום שחלם גבר המשקף עובדה זו:

״אני איפשהו, אני לא יודע אם זה בעבודה או בבית ספר ואני שם לב שאני נועל שתי נעליים שונות. לא רק שאני נועל שתי נעליים שונות אלא יש לי את הנעל השמאלית ברגל ימין ואת הנעל הימנית ברגל שמאל. ילדה שאני זוכר מבית הספר היסודי נמצאת שם והיא רואה שאני דואג ואומרת לי שאתה תצטרך ללכת הביתה ולספר לאשתך (אבל אני לא נשוי).‘

תרגום חלומות:

„אני איפשהו, אני לא יודע אם זה בעבודה או בבית ספר“

אתה מייצג את האגו שלך בחלומות.

העבודה שלך היא המשימה שלך בחיים. המשימה שלך היא להפוך לבן אדם מושלם כדי שתוכל למצוא אושר.

בית הספר בחלומות הוא מקום בו לומדים את משמעות החיים ואת משמעות החלומות.

לכן, האגו שלך עוקב אחר המשימה שלך, או לומד יותר על משמעות החיים והחלומות.

„ואני שם לב שאני נועל שתי נעליים שונות.“

הנעליים מגינות על הרגליים. הרגליים בחלומות מייצגות את העקרונות המוסריים שלך. לכן, הנעליים שלך מגנות על העקרונות המוסריים שלך.

העובדה שאתה נועל שתי נעליים שונות מעידה על כך שאתה מגן על העקרונות המוסריים שלך בדרכים מנוגדות שאינן משתלבות זו בזו. אתה לא יודע איך להגן על המוסר שלך.

„לא רק שאני נועל שתי נעליים שונות אלא שיש לי את הנעל השמאלית ברגל ימין ואת הנעל הימנית ברגל שמאל.“

העובדה שאתה נועל נעליים שונות בצורה אבסורדית מעידה על כך שאתה עושה משהו בלתי מוסרי בעליל במקום להגן ברצינות על העקרונות המוסריים שלך.

העקרונות המוסריים שלך מגנים על שפיותך. אם אתה לא יודע איך להגן על המוסר שלך ואתה עושה טעויות מסוכנות, אתה תאבד את דעתך.

„ילדה שאני זוכרת מבית הספר היסודי נמצאת שם והיא רואה שאני מודאגת“

הילדה הזו מבית הספר היסודי מייצגת חלק שטחי (נשי) באישיות שלך שעדיין כמו פעם בתקופה שבה היית לא בשל.

העובדה שהבחורה הזו רואה שאתה מודאג מעידה על כך שחלק זה באישיות שלך תופס שהבנת שאתה לא מגן על העקרונות המוסריים שלך כפי שאתה צריך.

‚ואומר לי שאתה תצטרך ללכת הביתה ולספר לאשתך (אבל אני לא נשוי).‘

נראה שאתה בעל שבוגד באשתו עם חוסר המוסריות שאתה משקף.

חלק זה של החלום מראה לך שאתה מקבל חוסר מוסריות, מכיוון שאתה מעמיד פנים שאתה מגן על העקרונות המוסריים שלך (על ידי נעילת נעליים) בזמן שאתה לא מגן עליהם כמו שצריך (אתה נועל נעליים שונות ובכף הרגל הלא נכונה).

החלק השטחי של האישיות שלך יכול להבין שתצטרך לשאת בתוצאות של חוסר המוסריות שלך.

אתה צריך לספר לי יותר פרטים על מה שקורה בחיי היומיום שלך. יש לכם יחסי אהבה?

החולם הזה עושה טעות מסוכנת. העובדה שיהיו לו בעיות בגלל הגישה שלו נראית בבירור בחלום הזה. היית מבין טוב יותר את האזהרה הזו אם אוכל לספר לך את הביוגרפיה של חייו ואת תשובתו לשאלתי, אבל אני לא יכול לחשוף את החולם.

עם זאת, גם מבלי להכיר את סיפורו של החולם ניתן להבין מחלק זה של חלומו שהוא מאמין שהוא מגן על עקרונות המוסר שלו, בעוד שגישתו בלתי מוסרית בעליל.

כל אחד יכול לראות שהוא לא מוסרי. אפילו חלק ילדותי ושטחי באישיותו מבין שהוא מראה לעולם שהוא אדם לא מוסרי, ושהוא יצטרך להתמודד עם ההשלכות של עובדה זו.

אתה יכול גם להבין שהחולם הזה הוא קורבן של חוסר המוסריות העולמי. הוא האמין שזה יהיה פשוט להיות לא מוסרי, מבלי לחשוב על ההשלכות של התנהגותו.

החלומות שלך עוזרים לך להילחם נגד המצפון שלך ולשמור על תחושת המוסר שלך בחיים. על ידי תרגום קבוע של משמעות החלומות שלך על פי השיטה המדעית של פירוש חלומות תמנע מטעויות נפוצות רבות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.