הערות נעליים בנכות מרוצי סוסים, טיפ שימושי

כשהייתי ילד הייתי נוסע עם אבי ברכבת לבוסטון כדי לאסוף הזמנות של נעליים, כי לזמן קצר הוא היה מוכר נעליים. בזמן הזה בחיי גם הייתי הולך למסלול המירוצים עם סבי כי הוא עבד עם מתיחה לאחור והתאמן על סוסי מירוץ. אז זה רק טבעי, אם אתה טוב בלחבר בין שני דברים לגמרי לא קשורים, שאתה מצפה ממני סוף סוף לכתוב מאמר על הערות נעליים במסלול המרוצים.

פתקי נעליים הם הפתקים הכתובים על לוח הנעליים במסלול המירוצים ומספרים איזה סוג נעליים הסוסים נועלים. אני יודע מה רבים מכם בטח חושבים, „האם סוסים בדרך כלל לא נועלים נעלי סוס?“ חה-הא, בסדר עכשיו, לאחר שהוצאנו את היוק הברור הזה מהדרך, בוא נמשיך.

הנה טיפ קטן לאלו מכם שעדיין חושבים שלמאמר זה יש קשר למה שהסוסים לובשים על רגליהם, מאמר זה אינו עוסק במה לובשים הסוסים במסלול על רגליהם, אלא במה שאתם לובשים. ללבוש על הרגליים במסלול המירוצים.

בהיותי בחור כפרי ובקרבת חיות גדולות רוב חיי, בדרך כלל נעלתי מגפיים עם עקבים. אבל ככל שהתבגרתי וחכמה יותר, אני מבין שהמגפיים הם לא תמיד הבחירה הטובה ביותר בהלבשת נעליים. אם אני הולך להיות ברפת או בשדה, הם בסדר, אבל אם אני הולך למסלול ומתכנן להסתובב מהכרס לחלונות ההימורים למזנון, לחלונות ההימורים, כדי המזנון לחדר המנוחה למזנון החטיפים, טוב הבנתם את הרעיון.

אני הולך לעמוד הרבה על הרגליים וגם לנסות לחשוב ולהבין את המורכבויות של נכות מרוצי סוסים. אז אני צריך להיות נוח ולא להתעסק בנעליים לא נוחות. העצה שלי היא לעשות את עצמך הכי נוח שאפשר כשאתה עושה חשיבה עמוקה ועובד על בחירת הזוכה הבא שלך. נעלו נעליים נוחות לעתים קרובות ככל האפשר.

החיים קצרים מכדי לנעול נעליים לא נוחות ומירוצי סוסים עם נכים חשובים יותר מאשר להצהיר הצהרת אופנה או לנסות להרגיש כמו ג’ון וויין, שבדרך אגב היו רגליים קטנות מאוד, שם זה עוד תו נעליים, או שזה תו רגל?

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.