חמשת כללי הזהב לטינדר

דייטים באינטרנט מבאסים. שמעתי הרבה גברים אומרים לי את השורה הזו, ובדרך כלל החבר’ה שלא יצאו לדייט זה חודשים אומרים את זה. אני מבין שאם אתה לא מקבל אהבה באינטרנט, הדבר הראשון להאשים הוא כל הרשת העולמית, אבל בדיוק כמו שאנחנו לא יכולים להאשים את כל תעשיית העוף ברגל רעה ב-KFC, אנחנו לא יכולים להאשים את האינטרנט בהיכרויות שלנו צרות. האשמה היא רק על אדם אחד. אתה

טינדר היא אפליקציית ההיכרויות הגדולה ביותר מאז… ובכן, לנצח. מעולם לא היו לי ולחברים כל כך הרבה דייטים בזמן כל כך קצר ללא מאמץ קטן. הדבר הכי טוב בטינדר הוא שהיא מאפשרת לך בעצם „ספייד דייט“, להתאים עם בחורה, לצלם קצת התלוצצות הלוך ושוב, ולקבל דייט. כן, לא כל בחורה תגיד כן לבקשתך לערב רומנטי מתחת לכוכבים, אבל יש סיבה שהן בטינדר, ואם הן סחפו עליך ישר, אז הן כבר שוקלים לפגוש אותך. אז בלי להתעסק יותר, הרשו לי לפרק את חמשת כללי הזהב של טינדר כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות שטינדר מספקת לכל כך הרבה גברים שם בחוץ.

1.) 5 תמונות טובות: עכשיו חברים, אני לא מדבר על סלפי מראה, או סלפי ללא חולצה. נא למחוק אותם מהטלפון שלך מיד. אלה יהיו נהדרים אם הייתם ב-Grinder, אבל למזלנו הגברים, הנקבה מהמין שלנו לא מחפשת שישייה באינטרנט. היא יכולה למצוא את זה בכל יום ובכל מקום. התמונות חייבות להיות ברורות, אז לפחות אייפון 6, אבל אני מציע מצלמה טובה יותר. אתה צריך צילום פנים, צילום גוף מלא, צילום שבו אתה נהנה מפעילות, ורק מראה כמה החיים שלך מדהימים. הייתי מציע גם שלא יהיו לך תמונות שלך שיכורים ותולים כמה בחורות. יש בחורים שיעלו איתם תמונות כשהם מוקפים בבנות במועדון לילה. זה רק נראה תנסה קשה. פשוט תראה את עצמך עם כמה חברים, בסיטואציות יוקרתיות, נראה כמו בחור מגניב. סוף הסיפור. סלפי הם NO NO גדול. אה, ואין תמונות של… הגבריות שלך, לא משנה כמה אתה חושב שהיא מרשימה.

2.) שורת הפתיחה: אוקיי, מחק את השורה הבאה מהזיכרון „היי, מה שלומך?“ לעולם לא!!! אמור את השורה הזו שוב. אתה מבין כמה גפרורים בחורה יפה עשויה לקבל ביום? ואתה פותח במשפט הכי משעמם, גנרי ושגרתי בכל הזמנים. שים את עצמך לרגע בנעלי בנות. היא קפצה לטינדר. כנראה בגלל שהיא משועממת וקצת סקרנית. רוב הבנות פשוט ישחקו בו כמו משחק וידאו, בלי שום כוונה לפגוש אף אחד ממנו, אז הדרך היחידה לעבור אל הבנות האלה היא לעשות את זה כיף. תעשה את זה רטורי ואל תשאל שאלה. היא יכולה לענות אם היא רוצה, אם לא, למי אכפת. זה צריך להיות ללא צורך, ללא טיפול, ולהיראות כמו ביטוי פשוט של האדיר שמקרין דרכך. הנה כמה משורות הפתיחה האהובות עלי.

1. אני מרגיש לפי התיוג השנון והיצירתי שלך שאולי חסר לך קצת קסם ותבלינים ביום שלך, אז אני מציע לך הזדמנות שהיום שלך יוגבר על ידי נוכחות המדהימה שלי.

2. (הוסף שם כאן) אני מאמין שיש לך וידוי לעשות…

3. כרגע אני מנסה מגוון תלבושות למסיבת ההלבשה שלי הערב. אני חושב על באטמן, אבל שוב, האדמומיות של התחתונים של סופרמן באמת גורמת לעיניים שלי לפוצץ.

4. היה לי היום הכי מוזר. התעוררתי וחשבתי שזה יום שבת, אבל אז מהר מאוד הבנתי שזה (הכנס את היום כאן). למזלי אני זריז והגעתי לעבודה בזמן.

אתה יכול לראות שלכל שורות הפתיחה הללו יש דבר אחד במשותף. הם מתקשרים שלא אכפת לי, שאני לא לוקח את זה יותר מדי ברצינות, שאני בחור שמח, שאני עושה את זה כיף, ושכנראה גם אני בחור די מגניב.

3.) הפוך לא מקוון במהירות: העולם של טינדר זז מהר, בדיוק כמו שהעולם האמיתי זז מהר. נשים הן יצורים רגשיים, וברגע שהן מפסיקות להרגיש, הן מתחילות לשכוח. אתה יכול להיות מדהים ביום שני, אבל עד יום שלישי, אתה עלול להישכח לגמרי אם לא תישאר רענן בראש שלה. זו הסיבה שאתה חייב להפוך לאדם אמיתי מהר ככל שאתה יכול. טינדר צריכה להיות רק שיטת המפגש והפתיחה. אחרי זה אתה צריך לצאת לא מקוון הכי מהר שאתה יכול. קבל את מספר הטלפון הזה בתוך 4-6 הודעות. פשוט תעשה את זה כיף, כיף, כיף, כיף, ואז אמור את המשפט הבא.

„היי, אני חייב להסתובב. יש לי חיים לעורר. אתה נשמע כאילו אתה לא צמרמורת או סטוקר. אני חופר את זה. תן לי את המספר שלך ואולי אשלח לך הודעה.“

4.) קבל את המפגש הראשון במהירות: העצה שלי היא להשיג את זה לאותו לילה. אבל אני מבין שייתכן שחלק מהאנשים יצטרכו לעבוד בלילות בשבוע אז אולי תצטרך לחכות קצת. אבל קבלו את זה כמה שיותר מהר, ואז פעם ביום עד הפגישה שלחו הודעה מצחיקה כדי שתישארו רעננים בראש של הילדה. זכור, אישה עקוב אחר הרגשות שלהן, תמשיכי לתת לה רגש, והיא תזכור אותך, ברגע שתהיה משעמם, שלום לך אדוני הטוב.

5.) אל תנשוך יותר ממה שאתה יכול ללעוס: ייתכן שזו בעיה באיכות. אבל ברגע שתטפלו בשלבים 1-4 אז זה יכול להפוך לבעיה. אם אתה מתחיל להתאים יותר מדי, ומתחיל לדבר עם יותר מדי, אז אתה באמת יכול להתחיל לקבל כלום. „אדם שרודף אחרי שני ארנבים לא תופס אף אחד מהם

בברכה,

סקסון

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.