טיפים בחינם לרכישת נעלי כדורגל לנשים

המגישת סומכת על כוח וגמישות כשהיא משתמשת בתנועה נטולת ידיים כדי לזרוק את הכדור לעבר הצלחת הביתית. התופסת קוראת לכוח וזריזות כשהיא נשארת בתנוחת שפופה למחצה מאחורי החובט. החובטת דורשת כוח ודיוק כשהיא נכנסת לעמידה רגועה כדי להניף את המחבט ולפגוע בכדור בצורה הוגנת. ללא הסוג הנכון של נעלי סופטבול לנשים, כולן עלולות ליפול, להחליק שנייה יותר מדי או לעצור שנייה מוקדם מדי.

סופטבול לנשים לא עוסק במראה נאה בחולצות אדומות ולבנות, אלא בתחרות קשה כמו גברים. בנות יכולות להחליף מאמן כדור סופט מסדרת דרק ג’טר, עד כמה שהן מבינות שהביצועים תלויים בחלקם בנעליים אמינות, כולל מותגים כמו Under Armour, Reebok, Nike, Mizuno, Asics ואדידס.

חלק חיוני של המדים, לנעלי סופטבול לנשים יש נעליים או קוצים שחייבים לבלוט פחות מ-0.75 אינץ‘ או 19 מ“מ. קליעים מעוצבים, הנפוצים ביותר, אינם ניתנים להסרה ובעלי התאמה עיצובית פשוטה לרמות מיומנות שונות. לנעלי הדשא יש דפוסים מוגבהים ולא דוקרנים והן יעילות על דשא מלאכותי ומשטחים קשים יותר.

קליעי מתכת מציעים את המתיחה הטובה ביותר על דשא ומשטחים קשים, אך הם כל כך קשים שהם יכולים בקלות לפצוע שחקנים. חלק מבתי הספר התיכוניים מאפשרים את השימוש בהם, אך כדורסל נוער וליגות פנאי רבות לא. לנעלי הסופטבול האידאליות ביותר לנשים יש נעליים מתחלפות שניתן לנתק ולהחליף. אתה יכול להחליף בין מתכת לאימונים לבין יצוק במשחקי ליגה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.