טיפים להיכרויות לבנים – איך למשוך את הילדה הכי לוהטת בבית הספר

אם אתה חדש בסצנת ההיכרויות, אולי תרצה לקבל טיפים להיכרויות לבנים שלא בדיוק יודעים מה לעשות.

כדי לצבור דייט, אתה לא צריך להיות בעל גוף מדהים כמו זה של דוגמנית מגזין שער. גוף בעל קווי מתאר הוא איסוף טוב לדייט אבל לא כל הנשים מעוניינות לפגוש את אדוניס. רק תראו את הסלבריטאים בהוליווד שלמרות האטרקטיביות שלהם מעולם לא קיבלו ציון עובר במערכות יחסים.

* סרוק את סצנת ההיכרויות עבור בנות זמינות. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט איזה סוג של בחורה אתה מחפש. כשאתם יוצאים לדייט, אתם מוודאים שאתם מתחייבים לכך מכל הלב.

* הכן את המבנה שלך למשחק ההיכרויות. כפי שצוין קודם לכן, הגוף המושלם אינו חובה בקבלת מערכת יחסים לעבודה, אבל לגוף מעוצב תמיד תהיה נקודת פלוס בדייטים. הכנה נוספת כוללת דיאטה, טיפוח ותספורת. המטרה כאן היא לבנות את הביטחון העצמי שלך.

* בחר בגדים שמתארים בצורה הטובה ביותר את האישיות שלך. במהלך הדייטים, אתה שואף להיות אקספרסיבי אך ייצוגי. בחר בגדים שעושים רושם שאתה הכי מסוגל לקיים לכל החיים. לעולם אל תנסה להיראות כמו מישהו שאתה באמת לא מלכתחילה.

* שאל את עצמך את מטרתך ואת לוח הזמנים שלך לתאריך. הימנע מלהאיץ בדברים. האם אתה יוצא רק בשביל סקס או למערכת יחסים ארוכה? כשזה רק בשביל סקס, היה כנה עם הדייט שלך ואל תראה כאילו אתה רוצה לנהל מערכת יחסים רצינית. כנות היא גורם חיוני בדייטים. כשאתה מתחזה בשקרים, צפה לתגובת נגד במוקדם או במאוחר.

* בנה את רמת הביטחון שלך. הדבר הזה צריך להיות מעל לכל עצות היכרויות לבנים. כשאתה יודע את המטרה שלך ואתה מוכן היטב לאותו דייט גדול, אין באמת מה לדאוג. שמרו על המנטרה של ביטחון עצמי ודוחה את השליליות כשהיא באה בדרככם.

* היו מוכנים לתוצאה של הדייט בין אם היא חיובית או שלילית. במילים אחרות, היו מציאותיים. כשאתה יוצא לדייט, תרצה שיהיה לך מישהו שיש לך סיכוי טוב ללחוץ איתו.

* צא והכין שיעורי בית. לעולם לא תזכו לדייט אם רק תלכוד את עצמכם בארבע פינות הבית שלכם. הצטרף למועדונים, אגודות, ארגונים, קבוצות תמיכה וקבוצות חברתיות אחרות. פעולה זו מאפשרת לך לחפש תאריך אפשרי.

* מדי פעם, קח מנוחה מהדייטים. היכרויות רצופות ללא כל תוצאות עלולות להיות משכרות. הטען מחדש על ידי ידיעת מתי להפסיק ולהתחיל לצאת שוב.

* רוב הסיכויים שקוראים שמחפשים טיפים להיכרויות לבנים הם אלה שמתלבטים מה לעשות באותו לילה גדול. כשאתה יוצא לדייט, פשוט תהיה עצמך. תהנה מהלילה. היכרויות זה התרועעות עם אנשים ואם אתה צריך פשוט להתנהג כרגיל. היכרויות זה לא רק חיפוש אחר חברים או חברות למיטה; זה גם חיפוש אחר ידידות. המשיכו עם הזרימה הכוללת של הלילה והתעמקו בפירות עמלך.

* שמור על מסתורין בתאריכים. אסרו על עצמכם לגרום לעצמכם להיראות זמינים מדי. התוצאות הטובות ביותר מתרחשות כאשר אתה לא ממהר דברים. זה אומר שאם אתה רוצה שהדייט יתקדם למערכת יחסים, אל תנסה לקיים יחסי מין בדייט הראשון שלך. אם סקס הוא המטרה שלך בשלב מוקדם, אז דחוף לזה. אם אתה באמת אוהב את הבחורה, חכה שהרגשות יפרחו לפני שאתה לוקח אותה למיטה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.