טיפים לנשים לבחירת שמלת מסיבה נכונה

הידעתם שחתונה נפוצה עולה היום בסביבות 28,000$. יתרה מכך, אם אתם מארגנים מסיבה, צפויים לכם לשלם לפחות 1,000 דולר. בעוד שארגון מסיבה עשוי להיות כיף וכל מה שאתה צריך לעשות הוא להוציא קצת כסף, יש בעיה גדולה יותר בהישג יד. הבעיה היא להחליט מה ללבוש.

עבור נשים רבות בחוץ, ללכת למסיבה יכול להיות יותר כאב ראש במקום כיף. בעיה נפוצה היא איך לבחור את השמלה הנכונה. נשים צריכות לבחור שמלות ייחודיות ואינן לובשות על ידי אף אחד אחר במסיבה. אחרי הכל, זה לא באמת יהיה נחמד לראות מישהו אחר לובש את אותה שמלה במסיבה, נכון?

בחירת שמלת מסיבה נכונה

יש הרבה שמלות למסיבה שתוכלו לבחור מהן. עם זאת, דרישות המפלגה שונות. לדוגמה, מסיבת עבודה תהיה שונה ממסיבת חתונה. למרבה המזל, יהיו לך אפשרויות שונות. הנה הצצה לכמה מהשמלות שתוכלו לבחור לאירוע המיוחד.

טיפים לבחירת שמלת מסיבה נכונה

זכרו, לכל צד יש צרכים שונים. לדוגמה, אם אתה הולך למסיבת קוקטייל, שמלת הקוקטייל היא השמלה שאתה צריך. אתה יכול אפילו ללבוש את השמלה הזו באירועים חצי רשמיים. השמלה ארוכה ולרוב נוגעת בקרסוליים בקלות. יתרה מכך, אם השמלות הללו נוגעות בקרסוליים שלך בקלות, היא מכונה בעלות אורך בלרינה. הנה מבט על הדברים שאתה צריך לשקול לפני רכישת השמלה הנכונה.

1. מה המידה הנכונה ללבוש?

דרישות שמלת המסיבה שלך לא רק משתנות, אלא גם סוג המסיבה שאליו אתה הולך אלא גם במידה שלך. אם את רזה, ייתכן שתצטרך שמלה או שמלה דקה וטרנדית שתוכלי ללבוש ולהראות את הגזרה שלך. אם אתה קצת שמנמן, ייתכן שתצטרך לקנות שמלה במידות גדולות כדי להגיע לדמות המפותלת.

2. לכו לפי הדמות שלכם

אם יש לך גזרה חזה, אתה צריך שמלת מסיבה עם גדילים נוספים בחלק התחתון, מכיוון שלנשים חזה יש גוף מותן קצר יותר. באופן דומה, אם יש לך גזרה קטנטנה, את צריכה שמלה שבאמת יכולה להאריך את הגזרה שלך. לכן, ייתכן שתצטרך לבחור שמלה קצרה שפשוט תגרום לרגליים שלך להיראות הרבה יותר ארוכות.

3. להיות שונה

אם את הולכת לבילוי נשים, קנו שמלה כיפית ומפלרטטת. אתה יכול לבחור צבעים בהירים ונועזים לאירוע. באופן דומה, מסיבות חברה מחייבות אותך ללבוש שמלות מקצועיות שאינן קצרות או סקסיות מדי.

4. להיראות ייחודי

אולי אתה יכול לקבל שמלה שהותיר צוואר חשוף. אולי שמלה ללא שרוולים תתאים לך יותר. השלימו את השמלה עם נעל מסיבה ותיק. אתה יכול לשאת איתך גם תיק מעצבים, אם יש לך. שקית תיק יעשה פלאים כדי להשלים את המראה שלך.

5. אל תגזימו

זכור, אתה יכול להיראות מגניב וחושני גם בלי לחשוף הכל. אתה יכול לקבל שמלת שמלה מלאה או אפילו שמלת ערב שתתאים לצרכים שלך. זכור להיות עדין ואלגנטי. זכרו, אנשים יכולים להיראות סקסיים אך מעטים יכולים להיראות אלגנטיים.

הדרישות של כל מסיבה משתנות ואולי תצטרכי לבחור שמלת מסיבה שמתאימה באופן מלא לצרכי המסיבה. אחרי הכל, להעריץ ולהחמיא במסיבה זה משהו שכל אישה מצפה לו.

התייחסות:

http://www.statisticbrain.com/average-costs-of-an-american-wedding/

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.