טיפים לתחזוקה של נעלי כדורגל

זה באמת מרגיש נהדר להיות עם נעלי כדורגל נקיות ומבריקות בזמן הכניסה לזירה – זה מחזק את הביטחון שלנו בצורה דיסקרטית. אבל כאשר אתה נדרש לשלוט בספורט עם הרבה תרגול, בשדות מאובקים וביצות בעליל, קשה לתפוס את הניקיון שלהם. אז תצטרך להיות ילד טוב ולהתחיל לטפל בציוד שלך. ניקוי שוטף של נעלי כדורגל חשוב מאוד אם אתה רוצה ‚לשמור אותם מאושרים‘ ולא להתבזות מוקדם יותר.

עכשיו, לפני שאתה מתלהב יותר מדי והולך לטרוק אותם ישר לתוך מכונת כביסה או מדיח כלים או עינויים מכל סוג, קרא את מה שיש לי לומר במשך כמה דקות. כאן, נדון בטיפים לניקוי נעלי כדורגל כשהם מתלכלכים מאוד. אתה יכול לנקות אותם בשתי דרכים – ידנית או באמצעות מכונת כביסה.

1. ניקוי ידני

עבור שיטה זו, תצטרך

* פיסת בד (עדיף מרקם דמוי מגבת)

* מברשת מגף לשפשוף קצוות שטוחים

* מברשת שיניים לסדקים דקים

* כלי מלא במים פושרים.

* אבקת כביסה או נוזל

1. כדי להתחיל בניקוי, תחילה דחו את החלל של הנעליים בכדור עיתון כדי למנוע חלחול מים לתוך הנעל הפנימית וכדי להקל על הניקוי.

2. שחרר את הנעליים והשאר את השרוכים נפרדים לניקוי מאוחר יותר.

3. מתחילים בקרצוף ה’עליון‘ והעקב. הם הקלים ביותר לניקוי ויוצרים את מירב המשטח החשוף של נעלי כדורגל אלה. טבלו את הבד במים ופשוט הסר את הלכלוך העודף עליהם.

4. לניקוי הרשת, קח מעט אבקת כביסה על הבד, הרטב את הבד שוב והתחל לקרצף. יש להסיר כתמי לכלוך קטנים.

5. באופן טבעי מצטבר הרבה בוץ סביב ניטים בסוליה החיצונית. אתה יכול להשתמש במברשת מגף כדי לנקות את האזור הזה. אם עדיין נשאר קצת לכלוך בפינות קטנות, אל תהססו להשתמש במברשת שיניים לניקוי זה.

6. יש לנקות את האזור בו הסוליה החיצונית פוגשת את החלק העליון והעקב באמצעות מברשת שיניים.

7. כדי לנקות את תוחם הגרב, הוצא אותו מבפנים ואת אבקת הכביסה באמצעות, לשפשף את האזור. עבור השרוכים, טבלו אותם בכלי ושפשפו אותם בו. יש למחוק את כתמי הלכלוך הקטנים שהם עשויים להכיל.

אתה לא נדרש להיות עדין במיוחד, אבל זה לא נותן לך את החופש להתייחס לנעלי הכדורגל שלך בפראות.

2. ניקוי במכונת כביסה

בְּסֵדֶר! אתה יכול להשתמש במכונת הכביסה ולהציל את עצמך מהעמל. אבל בשביל זה, תצטרך לזכור דברים מסוימים. קודם כל, הפרידו את השרוכים ואת תוחם הגרב מנעלי הכדורגל. ודא שהנחת מספיק מגבות או מטלית כבדה סביבן כדי שלא יתעסקו עם קירות מכונת הכביסה. הגדר את הטמפרטורה לסביבות 30 מעלות צלזיוס ועבור לשטיפה נוספת. עם כל זה מובטח, אתה מוכן ללכת.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.