כיצד עליך להתנהג בנשף JS?

הנימוסים והנימוסים שלנו בשולחן נבדקים מדי יום ביומו, אך הזמן המתקרב לנשף והאירוע עצמו יגרום לך לבחון פי שניים מהציבור הרחב. לעומת זאת, אנשים ירצו להיראות ולהתנהג במיטבם במהלך ערב הנשף כי הם מחפשים להרשים גם את הדייטים האישיים שלהם. אבל נימוס זה לא רק ללמוד איך ומתי להשתמש בכפית ובמזלג. זה גם על ללמוד איך לקבל, לדחות או לבצע הזמנות לאירוע האמור. יתרה מכך, נימוס הוא לדעת כיצד לבצע את ההתחייבויות הפיננסיות שלך לעצמך ולדייט שלך. כללי ההתנהגות מעורבים גם בבחירת הלבוש שלך וכמובן בהתנהלות מול הורי הדייט שלך. אז בסך הכל, מדובר בכישורים החברתיים הכלליים שלך.

ראשית, ההזמנה צריכה להיות מסודרת. במובן המסורתי, בדרך כלל מוטלת האחריות של החבר’ה לבקש מהגברת לצאת לדייט, אבל בתקופות האחרונות יותר, זה כבר מקובל שנשים יבקשו את מקבילן הגברי לצאת לליל הנשף. זה תמיד רעיון טוב לשאול מישהו שאתה מכיר הרבה זמן ושאתה יודע שהוא יכול לנהל שיחה טובה ואינטליגנטית אבל לשאול אנשים שאתה רוצה להכיר טוב יותר היא גם אפשרות, למרות שזה נתיב פחות נבחר מחשש לדחייה. שנית, ההתחייבויות הפיננסיות שלך צריכות להיות תקינות. באופן מסורתי, מי שמבצע את ההזמנה צריך להיות אחראי בתשלום עבור הלילה, אבל כבר היום מקובל בחברה ששני הצדדים צריכים להיות חלק בהוצאות. זה ימנע מכל אחד מהם לחפור בכיסם כדי לייצר את הכספים הדרושים.

בכל הנוגע לבגדים, בנים בדרך כלל לובשים את הטוקסידו והבנות לובשות את השמלות או השמלות הארוכות שלהן. רבותי, אל תשכחו שאתם אחראים לרכוש קורז‘ לדייט שלכם. האדיבות דורשת זאת והיא הכרח לנשף מסורתי. לאלו ששוקלים לצבור נקודות עם אמא שלכם לדייטים, נסו להביא לכאן זר פרחים קטן כדי להקל על מצב הרוח.

כעת נמשיך לארוחת הערב עצמה. רבותי, בבקשה הציעו לדייט שלכם מושב לפני שאתם מתיישבים בעצמכם. הנשים יושבות בדרך כלל מימין לגברים אם הן בקבוצה. תמיד שים את המפיות שלך על הברכיים שלך ואל תכניס אותן מתחת לסנטר. אל תשים את המפיות שלך על השולחן אלא אם כבר סיימת לאכול. גבירותיי צריכות להזמין את האוכל שלהן לפני שהג’נטלמנים עושים וכולם צריכים לחכות עד שכולם כבר יוגשו לפני שמישהו יתחיל לאכול. אל תשכח את היסודות של כיבוי הטלפונים שלך במהלך ארוחת הערב ואל תדבר כשהפה שלך מלא.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.