להחזיר את האקסית שלך – קח צעד אחורה והכנס את עצמך לנעליו של האקס לדקה

בשלב מסוים בחיינו כולנו מתמודדים עם החלק הקשה ביותר בדייט. החלק הזה הוא הפרידה, ואף אחד לא רוצה לעבור את הכאב שהפרידה יכולה לגרום. למרבה הצער, כולנו מתמודדים עם זה לפחות פעם אחת בחיינו ובהתאם למערכת היחסים עצמה, אולי אפילו לא תבינו לגמרי מה עשית כדי לגרום לפרידה. בלי להיות מסוגלים לראות את המצב מנקודת מבטו של מישהו אחר, לעולם לא נוכל להמשיך בחיינו כי תמיד היינו תקועים בניסיון להבין מה השתבש.

בין אם אתה היית זה שעשית את הפרידה או לא, כמעט מובטח שגם אתה וגם בן הזוג שלך עוברים את אותה כמות של כאב. למרות שזה אולי לא אותו כאב, שניכם תהיו מעוכים עם סיום מערכת היחסים שלכם.

אם תצליחו להיכנס לנעליו של האחר, זה יקל על ההבנה מהיכן נובע הכאב שלו. אתה תוכל לשים את עצמך בצד השני של הפרידה כדי לדעת בדיוק מה הם מרגישים.

אחרי שתבינו למה הם כל כך פגועים, כדאי ליידע אותם. אם לא תגיד להם שאתה מבין, הם ימשיכו להיות כועסים או נסערים, ותוהים למה אתה לא מבין את זה. להגיד להם שאתה כן מקבל את זה יקל על דעתם ויכול לאפשר להם להירגע קצת יותר. בכך אתם מאפשרים לדבר אחד עם השני מבלי להיכנס לריב או להישבר ולהתחנן שיחזירו אתכם. במקום זאת, תוכל להוציא הכל החוצה.

ברגע שאתה מוציא הכל החוצה, אתה צריך לתת להם מקום. להגיד להם שאתה יודע למה זה קרה לא יעשה הבדל אם לא תיתן להם זמן להתגבר על הבעיות שהיו להם. אתה תצטרך לעזוב אותם ולהמשיך בחייך כאילו הכל נורמלי.

לבזבז זמן לעשות דברים שאתה נהנה לעשות, ולצאת החוצה וליהנות יכול לגרום לך להרגיש טוב יותר. עם זאת, יש לזה יתרון גדול יותר ממה שאתה חושב. בזמן שאתה תרגיש טוב יותר עם עצמך, האקס שלך ירצה לדעת איך אתה כל כך בסדר עם הפרידה ואולי אפילו תרצה לנסות לגרום לך לחזור להיות ביחד איתם.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.