ללבוש למסיבה יש הגדרה חדשה היום

אירוע מיוחד, מסיבה מפוארת או בילוי לילי אקסקלוסיבי דורש ביגוד למסיבה! עכשיו, ללבוש למסיבה תמיד הייתה הגדרה וגם דרישות ספציפיות. יש סוג מסוים של בגדי מסיבה שמתגמדים היטב בפאבים, נשף דורש כמה סוגים שונים של לבוש למסיבה והקונצרט המטורף בחוף ידרוש סגנון שונה לגמרי של ציוד למסיבה. קחו בחשבון את כל זה, כל מה שהיה טרנד עד היום ומה שקרה לאחרונה.

ברור שיש הגדרה חדשה ללבוש למסיבה. מה שהיה לוהט לפני עשור הוא פאסה עכשיו והסימנים ברורים יותר. קחו למשל את הסלבריטאים האהובים עליכם. הם אימצו את הרעיון של לבוש פראי למסיבה, ציוד מסיבה ייחודי שובר מוסכמות ואולי אין להם קשרים מרוחקים לאף ז’אנר פופולרי של סטיילינג או נאמני אופנה. לבוש למסיבה פרוע, אישי, מעודן וייחודי הוא צו היום. אולי נשים בצד את ציוד המסיבה המחורבן של גאגא במהלך הקונצרטים או אפילו את אלה שהיא עוטה על השטיח הירוק והאדום, אבל אם נסתכל על כל הסלבריטאים הרשומים ברשימה, הכתובות ברורות על הקיר.

היום ביגוד למסיבה הכל עניין של להוריד לך את השיער. זה לא כפוף לגיל או לאירוע הספציפי. הכל עניין של להיות מי שאתה ומה שאתה אוהב. אם יש ציוד למסיבה שהיית רוצה ללבוש אז אין לך לעצור. לפסטיבל Burning Man יש 60,000 משתתפים באמצע המדבר, אנשים מפורסמים לובשים את דעתם ואת סוג הלבוש למסיבה שהם היו רוצים, באירועים חברתיים וציבוריים או אפילו לפסטיבלי מוזיקה. בדוק את Comic Con ותקבל מושג כיצד הרעיון ועצם ההגדרה של לבוש למסיבה מוגדרים מחדש על ידי העשירים והמפורסמים.

המגמה היום היא להיות מגניב בכל מה שאתה רוצה. חלפו זמנים שבהם החברה או התפיסות הפופולריות יגדירו מה מגניב ומה כדאי ללבוש. זה הזמן להביע את עצמך עם כל ציוד למסיבה וזה עצמו הדבר הכי מגניב לעשות עכשיו. תדלק את הדמיון שלך וברגע שאתה יודע את סוג הלבוש למסיבה שהכי מרתק אותך, כל מה שאתה צריך זה להשיג את הסוג הספציפי של בגדי מסיבה.

יש מגוון גדול של פסטיבלים ועוד הרבה סוגים שונים של התכנסות שבהם תוכלו להתהדר בבגדים מרהיבים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.