מגפי סנובורד לגברים – האם נשים צריכות לשקול לנעול אותן?

למרות שציוד לנשים הפך ליותר ויותר נפוץ בסנובורד עם השנים, עדיין קל הרבה יותר למצוא מגפי סנובורד לגברים. זה בגלל שפשוט יש יותר מהם. סנובורד במקור היה ספורט שנשלט על ידי גברים, וזה אומר שכמה מהמותגים היותר מבוססים הוציאו ציוד לגברים הרבה יותר מאשר ציוד לנשים. הרבה נשים יכולות להיות מתוסכלות מכך ועלולות לשקול לקנות ציוד לגברים מכל מספר סיבות. אבל יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים מגף לגבר לרגל של אישה.

זה יכול להיות מאוד מפתה עבור בנות רבות לקנות מגף סנובורד לגברים. מכל סיבה שהיא, חברות רבות חושבות שבנות רוצות רק פרפרים ורודים וכוכבים סגולים על הציוד שלהן. אם אתה מחפש משהו קצת יותר נייטרלי מגדרית, ציוד גברים הוא המקום שבו אתה צפוי לפנות. גם לציוד לגברים יש טווח רחב יותר מבחינת תפקוד. כמעט כל חברה מציעה יותר מגפי סנובורד לגברים מאשר לנשים; לחלק מהחברות יש אפילו פי שניים יותר מגפיים לגברים! לפעמים חוסר הבחירה הזה יכול להפוך את מציאת המגף המתאים לכמעט בלתי אפשרית עבור גולשת סנובורד.

אז פשוט תשיג מגף סנובורד לגברים, נכון? לא כל כך מהר. אלא אם כן יש לך רגליים ורגליים המותאמות למגפיים לגברים, אתה עלול להתחרט על החלטתך לקנות מגפיים המיועדים למין השני. ברמה האנטומית, כפות הרגליים והרגליים של נשים שונות למדי משל גברים. אחת הבעיות הגדולות ביותר בהשגת מגף לגברים היא שנשים נוטות להיות עם כפות רגליים צרות יותר ועלולות לחוות הרמת עקב משמעותית אם הן נכנסות למגף גברים. זה יכול לגרום לא רק לבעיית ביצועים, אלא לכאב ואי נוחות. בנוסף, נשים נוטות להיות בעלי שרירי שוק נמוכים יותר מאשר לגברים. הגב הגבוה יותר במגף גברים עלול להתחפר ממש לאמצע שריר השוק של אישה ולגרום לגירוי רב למדי במהלך יום שלם של רכיבה.

אבל ההבדלים בין כף הרגל למגף הם לא הסיבה היחידה שאתה צריך לשקול מחדש לקנות מגף מחוץ למין שלך. הדרך שבה המגפיים משתלבים עם הכריכות היא קריטית. אם יש לך כריכות לנשים, אבל מגף סנובורד לגברים, ייתכן שתהיה לך בעיה לגרום למגף להתאים כראוי לכריכה. הסיבה לכך היא שהמגפיים מיוצרים כך שיתאימו במיוחד עם כריכות ושילוב של ציוד גברים ונשים עלול להפיל את ההתאמה. לא רק שאולי יש לך ביצועים גרועים, אלא שאתה עלול להעמיד את עצמך בסיכון בטיחותי אם המגפיים שלך לא מתאימים לכריכות שלך.

האמת היא שזה ממש לא סוף העולם אם את אישה שרוצה לקנות מגפיים לגברים. אבל אולי לא תפיק מהחוויה שלך את כל הכיף שהיה לך אם היה לך מגף שתוכנן טוב יותר לכף הרגל שלך. תמיד כדאי לקנות את המגף שעוצב בצורה הטובה ביותר עבורך. אם אתה עדיין מוכן לקנות מגף סנובורד לגברים, אולי תרצה לחפש עוד קצת כדי לראות אם אינך יכול למצוא מגף לנשים שאתה אוהב.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.