מהן כמה פשרות אופייניות הכרוכות בנישואים הודים

ככל שאנשים רוצים להתחתן עם מישהו שהם מאוהבים בו כבר הרבה זמן, עדיין יש רוב מכריע של אנשים שמעדיפים נישואים מסודרים לאחר שסיימו עם האהבה והדייטים. למעשה, בזמן שהם יוצאים עם מישהו, לרבים יש רעיון ברור במוחם שזהו שלב זמני בחיים וכשהם מחליטים להתיישב לצמיתות, הם בוחרים בנישואים מסודרים.

ואז יש גם רבים מאלה שמצליחים להתחתן עם האדם שהם אוהבים, אבל גם אז, הרבה דברים משתנים לאחר שסטטוס הזוגיות שלהם משתנה מ’דייטים‘ ל’נשואים‘.

הנה רשימה של קורבנות שאנשים בדרך כלל צריכים להקריב כדי לגרום לנישואים הודיים לעבוד:

1. תשוקה

ברווקות, לכולנו יש כמה דברים שאנחנו נלהבים מהם מלב ליבנו כמו האהבה שלנו לטיולים, הרפתקאות, ספורט, איסוף דברים וכו‘, אבל ברגע שאנשים מתחתנים, הם רואים בזה צורך מרומז שהם צריכים לוותר על התשוקה הזו כדי להתיישב עם אותו אדם אחד.

2. אוכל

זו הקרבה די שכיחה שאנשים צריכים להקריב. לפעמים, לאחר הנישואין, אתה צריך להסתגל עם מישהו שאולי יש לו הרגלי אכילה שונים לגמרי משלך. לדוגמה, ייתכן שאתה לא צמחוני ואולי תצטרך לחיות עם צמחוני. במקרה כזה, סביר מאוד להניח שהוא/הוא לא יאהב לבשל ולאכול אוכל לא צמחוני בבית. אז בטווח הארוך, תצטרכו להקריב את המנה האהובה עליכם. באופן דומה, אם אתה צפון הודי ואתה צריך להתפשר עם מישהו מדרום הודו או להיפך, תצטרך לשנות את המנות שאתה אוכל על בסיס יומי כדי להתאים לצרכים של שניכם.

3. סגנון לבוש

אולי עקבת אחר סגנון לבוש מסוים בימי הקולג‘ שלך ואפילו לאחר מכן, אבל ברגע שאתה מתחתן, אתה צפוי להיראות נשוי. זה אולי נראה מגוחך לחלק, אבל בנות יתייחסו לנושא הזה יותר מהבנים. סגנון הלבוש שלך משתנה ממגניב להוגן מבלי שתשים לב לזה אחרי שהתחתנת. אם אתה עדיין לא מאמין בזה, פשוט צפה בחברים שלך שנשואים יותר מכמה חודשים ובהחלט תבחין בשינוי באופן שבו הם התחפשו לאחר שהתחתנו.

4. דברים שאתה מוציא עליהם כסף

זוכרים את האופניים היקרים שרכשתם ב-EMI או את השמלה היקרה שתמיד רציתם ללבוש ובזבזתם עליהם כסף בלי לחשוב פעמיים ברגע שקיבלתם את העבודה הראשונה? ובכן, זה בהחלט ישתנה אחרי שתתחתן. אתה מתחיל להרגיש חוסר ביטחון כלכלי אחרי שאתה מתחתן כי אתה יכול לחזות את האחריות שעומדת לבוא אלייך וחשוב שתחסוך ככל שאתה יכול כדי להימנע מדאגות כשאתה הכי צריך כסף. אז זה הופך להיות חובה להפסיק להוציא כסף על דברים שאתה צריך פחות ממה שאתה רוצה אותם וזוגות חכמים לומדים במהרה לתעדף את ההוצאות שלהם לפי ההכנסה שלהם.

5. חברויות

לא משנה איזו הבנה טובה שניכם חולקים, חברות מאוד קשה לשמור באותה צורה אחרי שאתם מתחתנים כי סדרי העדיפויות שלכם משתנים באופן דרסטי. אף אחד לא יכול לסבול את שותפו לחיים לתת יותר זמן וחשיבות לחברים שלו מאשר בעלו/אשתו ואין בזה שום דבר רע. זה בסדר לבלות עם החברים הישנים שלך מדי פעם, אבל אתה לא יכול להיות עסוק בלהתקשר, לשלוח הודעות טקסט או לבלות איתם בכל סוף שבוע יותר. זה רק הוגן שתלמד להעמיד את בן הזוג שלך בראש סדר העדיפויות שלך ותשים את החברים שלך בחלק הפחות חשוב בחייך. זו הקרבה שחובה להקריב אם אתה רוצה שהנישואים שלך יעבדו.

6. לשעבר BF/GF

אנשים חכמים בדרך כלל לא נשארים בקשר עם האקסים שלהם לאחר פרידות על מנת למנוע סיבוכים אבל יש כאלה שפשוט לא יכולים לקבל את הרעיון להתרחק מהאקסים שלהם לנצח. הם ממשיכים להיאחז בהם מסיבות שרק הם יכולים להבין וזה לא יוצר דבר מלבד סרבול ומתחים בינם לבין בני הזוג שלהם בעתיד. אז זהו סוג ההקרבה היחיד שאתה צריך להיות שמח להקריב ואנשים אכן צריכים לעשות זאת במוקדם מאשר במאוחר אם הם רוצים שהנישואים שלהם יעבדו.

7. זיקה להורים ולאחים

עם זאת, רובנו מתרגלים לרעיון להתרחק מההורים והאחים שלנו עד שנתחיל ללמוד במכללות או כשאנחנו מתחילים לעבוד, אבל עדיין יש כאלה שפשוט לא יכולים להתבגר ולקבל את התפקיד שלהם ב חייהם משתנים עם הזמן. זה לא שזה לא בסדר להישאר קרוב להוריך ולאחים שלך, אבל ברגע שמעורב בחייך אדם חדש שהבטחת לבלות איתו את שארית חייך, חשוב שתיתן לו/לה את המרחב מגיע לו ולעשות את עצמך ואת ההורים והאחים שלך מודעים לעובדה זו. אתה צריך להקריב את ההקרבה הזו, לא משנה כמה קשה לך, כדי שהנישואים שלך יצליחו.

8. הרגלים יומיומיים

אחרון חביב, אתה צריך לשנות את ההרגלים היומיומיים שלך כדי להסתגל עם בן הזוג שלך. לא עוד דברים שוכבים על הרצפה ולובשים את אותם בגדי לילה במשך שבוע. אתה לא יכול פשוט לצפות שדברים יעבדו כמו פעם כשגרת עם ההורים שלך או לבד. אתה צריך להתנהג כמו אדם אחראי ולוודא שהאדם שחי איתך לא ירגיש לא בנוח רק בגלל שאתה לא עושה את מה שמצפים ממך. זו ההקרבה שאתה חייב להקריב מיד ברגע שאתה מתחתן.

מתכננים להתחתן בהודו? אז תהיה מוכן להקריב את הקורבנות האלה!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.