מה עליי ללבוש ל-Sweet Sixteen של חבר שלי?

זו אחת השאלות הנשאלות ביותר בקרב בני נוער. אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל לחשוב מה ללבוש לגיל שש עשרה המתוק של חבר. בין אם את צריכה ללבוש את השמלה הכי טובה שלך למפגש או סתם ג’ינס וטי-שירט, הכל עניין של לחגוג ביחד והרבה כיף.

1. בדקו היטב את ההזמנה. איך אתה מוזמן נותן כמה רמזים לקוד הלבוש. אם המארחת תתקשר או פשוט תשלח אימייל, זו אולי מסיבת יום הולדת סתמית מאוד. לבוש מזדמן זה בסדר. אם תקבל הזמנה, כנראה שזה יהיה אירוע רשמי מה שאומר שאתה צריך להתלבש בצורה נכונה.

2. עבור בנות, מצופה ממך ללבוש שמלה עד הרצפה ברגע שתזמינו למסיבת „עניבה שחורה“. עבור בנים, פשוט תלבש את העניבה השחורה והזנבות הגונים שלך.

3. אם לא מדובר במסיבת „עניבה שחורה“, אלא באירוע שנערך בערב. בנות, בחרי שמלה עד הברך למסיבה אם מתבקש לבוש רשמי. ובנים שוכרים טוקס.

4. אם המארחת דורשת לבוש קוקטייל, אז אתה יכול להתלבש קצת פחות רשמי. עבור בנות, פשוט בחר את הקוקטייל האהוב עליך או שמלות באורך הברכיים עם פאייטים נוצצים, חרוזים או קריסטלים. עבור בנים, חליפה ועניבה זה בסדר.

5. קח בחשבון את מיקום המסיבה. אם המסיבה נערכת על החוף אחר הצהריים, בגדי חוף קז’ואל משתלבים היטב. אם את מוזמנת למסיבת ערב, עדיף שתשמור את הג’ינס שלך בארון הבגדים שלך. אם אתם משתתפים במסיבת בריכה, הקפידו לקחת בגדים יבשים נוספים ובגד ים.

6. שימו לב לנושא המסיבה. נושאי מסיבות מתוקים מסורתיים של שש-עשרה כוללים דיסקו משנות ה-70 או סעודה בהשראת הרנסנס. השכרת תחפושת מתאימה תעזור לכם ליהנות מהמסיבה. אם תשתתפו במסיבת נושא הוליוודית ישנה, ​​פשוט שאלו את הלבוש של סבתא שלכם או שכרו מחנות התחפושות. מסיבת נושא נסיכות היא אחד הנושאים האהובים ביותר על בני 16 מתוקים. נשים צעירות לובשות שמלות נשף ומנזרות בעוד שהחבר’ה לובשים טוקס בגוונים רכים למראה מרהיב. אם יום ההולדת חופף לחג, לא יכול להיות יותר כיף לערוך מסיבה חגיגית. כמובן, אם אתם עומדים למסיבת חג, הכינו תחפושת חגיגית כדי להפיק את המרב מהאירוע הזה. דמדומים והארי פוטר הם נושאי סרטים פופולריים עבור בני נוער כדי לעשות מסיבת שש עשרה מתוקה נפלאה. זכור לתכנן מוקדם עבור תחפושת הערפד או תלבושת המכשפה שלך.

7. אם עדיין אין לך מושג מה ללבוש, דברי עם מארחת המסיבה. רוב הבנות רוצות שהחברים שלהן ירגישו נוח ונעים עם מה שהן לובשות. ותאמינו לי, הם כמהים לייעץ לכם איך להתלבש לאירוע הזה.

טיפים

לבנים, שכור את הטוקסידו שלך מוקדם ככל האפשר אם אתה מתכנן להשתתף באירוע רשמי סביב הנשף או עונת השיבה הביתה.

לבנות, אל תנסו לגנוב את הרעם מילדת יום ההולדת כשאתם מוזמנים למסיבת 16 מתוקה. זכור שהיא הנסיכה היחידה באותו היום.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.