מותגי נעלי חשפנות

נעלי חשפניות הן נעלי פלטפורמה עם עקב גדול. הנעליים המופלאות הללו ננעלות על ידי אנשי מקצוע בתחום הכושר, אלה שעובדים במועדוני ג’נטלמנים ונשים עם מודעות לאופנה. למרות שלבנות רבות יש כמה זוגות, כשמחפשים את הזוג הראשון זה יכול להיות קצת מבלבל. זה רק מבלבל כי לא הרבה אנשים יודעים מאיפה לקנות את הזוג הראשון ובגלל שיש הרבה עיצובים ושמות מותגים לבחירה.

כמו בכל דבר יש שמות מותגים מובילים יקרים ומותגים זולים יותר לבחירה. המותגים המובילים מייצרים נעליים סולידיות עם תכונות עיצוב מעולות בעוד שלמותגים זולים יותר יש עיצובים פשוטים ופשוטים.

אחד המותגים המובילים הוא נעלי Pleaser. Pleaser היא היצרנית המובילה של נעלי חשפניות. נא למכור עיצובים אקסטרווגנטיים שכל בחורה תשמח להחזיק. עם עיצובים המשלבים תאים נסתרים בסוליה, עקבים מהבהבים, נעלי ניאון ופלטפורמות עם ברווזים או קוביות בפלטפורמה, זה לא מפתיע שהם מובילי השוק. חלק מהנעליים הן בצבע אחיד ואחרות בעיצוב שקוף.

נעלי טוני מוכרות כמה מנעלי הפלטפורמה האקזוטיות הטובות ביותר. הם מתגאים בלמעלה מ-20 שנה של מכירת נעלי חשפן לדוגמניות, פרפורמרים ושחקניות לבמה ולמסך. נעלי טוני ממוקמות בהוליווד, קרבה זו לבירת הבידור של העולם, עוררה את הביקוש לנעליים אקזוטיות, לבגדי ריקודים ולבגדים.

נעלי אלי היא חברה חדשה יחסית אשר נוסדה בשנת 2000 על ידי אלן רנגר בקליפורניה. נעלי אלי מתמחות בנעלי תחפושות סקסיות כדי להתאים למגוון הרחב של תלבושות ליל כל הקדושים. הקולקציה הסקסית של נעלי אלי כוללת משאבות, פלטפורמות, פיפ-טוו וגם מגפיים סקסיות. גובה העקב משתנה בין 3″ ל-8″.

נעלי Nicci ממוקמות בבריטניה. הם מוכרים נעלי חשפניות זולות, הן עולות הרבה פחות מהמותגים שלמעלה. בעלי תקציב יתאימו לקנות נעלי חשפניות מתוצרת Nicci. אם אתה לא עם תקציב אתה יכול להחזיק יותר מזוג אחד, מה דעתך להחזיק זוג בכל צבע? הנעליים המיוצרות נוטות להיות בצבעים אחידים רגילים כמו אדום, ורוד, שחור ולבן בעיצובים סטנדרטיים. למרות שהמוצרים זולים יותר בהשוואה ליצרניות המובילות הנדונות במאמר זה אין זה אומר שהם לא ברמה. הם יחזיקו מעמד כמה שנים אם יטפלו כראוי.

ישנם מותגים רבים אחרים של נעלי חשפנות. אתה יכול לקנות נעלי חשפנות ממספר ספקים באינטרנט. חנויות מקוונות אלו מוכרות לרוב מותגים מובילים במחירים מוזלים או מציעות משלוח חינם.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.