משחק מקדים מתחיל עם הבגדים שלך

ככל שהיחסים מתקדמים אנחנו מתעצלים במחלקת השינה. בהתחלה בקושי הגענו לחדר השינה לפני שהתשוקה השתלטה. כיום זה הכל „רק חכה עד שהתוכנית הזו תסתיים“ ו“אני יכול לשמור את הגרביים שלי?“

כשאני אומר שמשחק מקדים מתחיל עם הבגדים שלך, אני מתכוון להתחיל את המרדף הרחק מחדר השינה. למשל, אשתך עשתה מאמץ עם השיער שלה, אתה יכול להגיד משהו כזה, „אני אוהב את השיער שלך ככה, זה גורם לצוואר שלך להיראות ממש מתנשק“. לחלופין, אם לבעלך יש ג’ינס חדש, אמור משהו כמו „אלוהים, התחת שלך נראה סקסי בג’ינס הזה“ ותוך כדי לעזור לעצמך. משחק מקדים מתחיל במוח ועל ידי מחמאה לאהובך המוח שלו אומר לו שאתה עדיין מעוניין.

הודעות טקסט והערות אהבה קטנות גם עוזרות לבנות את המתח. החליקו פתק בין הסנדוויצ’ים שלו שתגיד לו מה אתם הולכים לעשות לו כשהוא יגיע הביתה ובוודאי שתלת זרע ארוטי. או שלח לה הודעה ותגיד לה מה אתה רוצה לעשות לה כשהיא תיכנס.

אומנות הפיתוי

תארו לעצמכם את הסצינה בחדר השינה… הטלוויזיה דולקת, כביסה מחכה להורדה, ילדים נכנסים ויוצאים כרצונם, המיטה לא מסודרת. עכשיו אתה רוצה שנהיה במצב רוח? צור לנו את מצב הרוח. הדמיון שלנו נשחק עד סוף היום וייקח לנו יותר זמן לצאת לדרך. רק כמה שינויים פשוטים בחדר השינה ואתה בחצי הדרך לשם. כבו את הטלוויזיה ושימו קצת מוזיקה, כבו את האור העילי והשקיעו בכמה מנורות, תסדרו קצת ותשימו בריח בדלת!

ומתחיל…

גבירותיי, לתחתונים האפורים האלה שפעם היו לבנים אין מקום כאן. אם אתה רוצה שהגבר שלך יהיה במצב רוח תלבש הלבשה תחתונה סקסית מתחת לבגדים הרגילים שלך, ילד הוא יופתע. גברים, החליפו את הבוקסר! מכנסי בוקסר משוחררים לא עושים דבר כדי להדגיש את החבילה שלך, בוקסר צמוד הם הדרך היחידה ללכת. תן לה לראות כמה אתה מרוצה לראות אותה.

עכשיו מתחילים בלבוש מלא. תופתעו עד כמה זה עושה הבדל. הסרת הבגדים של זה לאט תוך נשיקה עדינה של החלק שנחשף היא הצטברות נהדרת לסקס. הכל עניין של הציפייה. גברים, אתם לא חייבים ללכת ישר על השדיים או איברי המין, נשים בדרך כלל מאוד אוהבות את הצוואר והאוזניים שלהן כדי שינשנשו אותן קלות וינשקו אותן. נשים, שימו לב לאזור החזה של הגבר שלכם, יש פטמות של גברים רגישות מאוד.

למרבה הצער, לנשים לוקח הרבה יותר זמן מגברים להתגרות מספיק למין, אז לגברים, קחו זאת בחשבון. למרות שאולי אתה נוטה ללכת, ייתכן שעדיין יש לה דרך לעבור לפני שהיא על סף אורגזמה.

אם בעלך לועס את האוזן שלך וזה לא עושה לך כלום, תגיד לו, חוץ מהרבה מילים. תגיד משהו כמו „אני אוהב את זה כשאתה מנשק את הצוואר שלי…“ לא „לא האכלתי אותך מספיק בארוחת הערב?“ גברים הם לא קוראי מחשבות, תן להם הדרכה קטנה ואתה תקצור את הפירות. במהלך משחק מקדים אתם שואפים ששניכם יהיו קרובים לאורגזמה, זה הזמן לחדירה.

שיטה נוספת להגברת ההנאה במהלך משחק מקדים היא שימוש בעיסוי טנטרי. זה המקום שבו נותנים תשומת לב לכל הגוף העירום, ששיאו בעיסוי של איברי המין. זה באמת מגביר את עוצמת האורגזמה.

וכך למיטה…

הגדלת כמות הזמן שאתה מקדיש למשחק מקדים לא אומרת שאקט המין בפועל יימשך זמן רב יותר, אבל זה אומר שיהיה לך כיף יותר להגיע לשם וסביר יותר שתרצה לחזור על החוויה בעתיד הקרוב מאוד.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.