נעלי כדורגל – הכל בערך.

רוצה להיות דיוויד בקהאם הבא? בצע את צעדיו על ידי התחל את זה עם להשיג לעצמך את הזוג הנכון של נעלי כדורגל.

נעלי כדורגל ידוע גם כ נעלי כדורגל אוֹ נעלי כדורגל הותאמו ושופרו במהלך השנים כדי להתאים למזג האוויר, למגרש ולסגנון השחקן. עוצב במיוחד עבור הספורט של כדורגל, חידושים ללא ספק היו סגנוניים וזוהרים שהחומר העליון שופץ מהעור המסורתי לסינטטי עם התאמה ושילוב של פולימרים סינתטיים. לחלק העליון של סינתטי, כך הם טוענים, יש את הקצה שלו על פני העור בכל הנוגע לעמידות, שכן מלבד מתן שליטה מלאה בכדור לשחקן ותחושת כדור מעולה בשל היותו קל משקל, הם לא הופכים נוקשים וחסרי צורה כשהם נרטבים. מיובש בצורה לא נכונה למרות שאמינותו בהפחתת שיעור הפציעה עדיין בסימן שאלה. בחוץ בשוק למשל הם האחרונים נעלי כדורגל של נייקי עם מונים חיצוניים לעקב לתוספת יציבות והתאמה לעקב, סוליות ביניים שנועדו לשפר ריפוד וסוליות חיצוניות המיועדות למשיכה אופטימלית והחדש נעלי כדורגל של אדידס איזה נוצרו כדי להיות לא דומים לשום דבר אחר בשטח עם בנייה דמוית גרב להחליק להתאמה משופרת.

ובכל זאת, שום דבר לא מנצח לקבל עסקה טובה על זוג חדש של נעלי כדורגל. משקיעים את כל הכסף שלך בזוג חדש של נייקי, אדידס, פּוּמָה אוֹ נעלי כדורגל לוטו אולי לא סביר במיוחד עבור ילדים מכיוון שהם רק יגדלו על ידם בכל שנה. זה לא באמת חייב להיות יקר כל עוד הוא מתאים, מספק תמיכה מספקת ועומד בתקנות הצוות.

תקפוץ במהלך הקיץ לפני תחילת העונה וחפשו רגולציה נעלי כדורגלסוליות אשר צריך להיות עשוי גומי, שכן אחרים נעלי ספורט אסור להיכנס כדורגל. ישנם סוגים שונים של נעלי כדורגל כלומר: נעליים מעוצבות, נעליים מתפרקות, נעלי פנים, נעלי דשא וסנדלים. קליעים מעוצבים דומים לבסיס נעל כדורגל עיצוב עשוי מגומי שאינו ניתן להסרה או פלסטיק קשיח שנוצר בתחתית נַעַל למשיכה ושליטה מיטביים. זה עשוי לשמש בכל סוגי המגרש ובכל תנאי מזג האוויר, מה שהופך אותו לאידיאלי למתחילים ולשחקנים ברמה הבינונית. זה כל כך בטוח שהוא נדרש על ידי תוכניות נוער רבות.

צלעות נשלפות משתנות באורכן והן עשויות בדרך כלל מפלסטיק קשיח או פלסטיק עם קצות מתכת. זה אידיאלי עבור שחקנים מנוסים שיכולים להתאים את הקלעים בהתאם לסוג המגרש ותנאי מזג האוויר. ניתן גם לשנות את האורך והסוג של החתיכים בהתבסס על התנאים האמורים שכן ניתן להבריג ולבטל אותם ולהחליפו בקלות. סוג זה מתאים יותר לשימוש על שדות רטובים ורטובים, או על שדות דשא מטופחים ורכים. טוֹרף נעליים הם בעצם אימונים טובים נעליים מתן צמד משחקי גיבוי לתנאי משטח קשיח ועל דשא מלאכותי שכן התחתית מכילה דפוסים מוגבהים שונים במקום חתיכים. מקורה נעליים דומים לנעלי ספורט בגזרה נמוכה או לנעלי קרוס טריינים. הם תוכננו במיוחד עבור משחק בתוך חדר כושר או מתקן פנאי עבור התחתית השטוחה, מסוג גומי מספקים אחיזה טובה יותר במגרשים מקורים או שדות. על דשא מלאכותי לעומת זאת הם מועדפים ונדרשים כדי שהדשא לא ייקרע.

סנדלים נועלים לפני המשחק כדי לשמור על נעלי הכדורגל שלך מפני בלאי נוסף. זה מחליק בקלות גם אם הגרביים ומגני השוק שלך נדלקים ויאפשר לרגליים שלך לנשום אחרי משחק. חובה לכל שחקן. כשאתם מנסים זוג חדש, הקפידו ללבוש אותם עם הגרביים והמגנים על השוק שתשתמשו בהם באימונים ובמשחקים. אתה צריך להרגיש איך כל פריט מתאים לו עם האחרים. ובעת המדידה, הבוהן של הלובש צריכה להגיע ברוחב של אגודל עם קצה האגודל. נַעַל כאשר הלובש עומד. לִרְאוֹת טיפים כיצד למצוא את מידת הנעל שלך להתאמה מושלמת נעלי כדורגל. כמו כן, ידוע כי רגליהם של בנות ונשים צרות יותר משל בנים וגברים. עם זאת, ישנם כמה יוצאי דופן. לכן, עבור בנות ונשים שיש להן רגליים רחבות יותר, נעלי בנים וגברים עשויים כנראה להתאים להן טוב יותר. בנים וגברים, לעומת זאת, שיש להם רגליים צרות יותר יכולים ללבוש נעלי בנות ונשים. אל תדאג, זה לא יהפוך אותך לפחות גבר אם תעשה זאת.

זכור שהמפתח להפוך לשחקן טוב טמון בקניית הזוג הנכון של נעלי כדורגל להתאמה מושלמת תמנע פציעות בכף הרגל ובכך יוביל להנאה מוחלטת של השחקן מהמשחק.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.