פטיש רגליים? היזהרו מג’וק איץ‘

הרבה גברים הם גברים יחידים – בחורים עם „דבר“ מסוים לרגליים. למען האמת, חלק מהמומחים מאמינים שפטיש ברגל הוא הפטיש הנפוץ ביותר, במיוחד בקרב גברים. אבל האם פטיש ברגל מגיע עם דאגות פוטנציאליות לבריאות הפין? למעשה, בהתאם לאופן שבו מתנהל הפטיש בכף הרגל בפועל, יכול להיות סיכון מוגבר לגירוד ג’וק בקרב גברים עם נטייה כזו.

פטיש כף הרגל

מחקר מחקר משנת 2006 מצא כי פטישים הכוללים חלקי גוף (או חפצים הקשורים לאיברי גוף, כגון נעליים) הם הנפוצים ביותר, וכי כפות רגליים ו/או בהונות הרגליים הם חלקי הגוף הפופולריים ביותר לפטישיזציה מינית.

כאשר רוב האנשים חושבים על פטיש כף הרגל, הם נוטים לדמיין אדם שסוגד לכף הרגל. הוא עשוי לגעת, ללטף, לרחרח או לנשק רגל שנראית לו מושכת. כשהוא עושה זאת, הוא נהיה יותר ויותר מגורה. לעתים קרובות הוא מאונן את איבר מינו תוך נגיעה או נשיקה בכף הרגל המדוברת, ומשיג אורגזמה עזה יותר כתוצאה מהמגע עם כף הרגל.

אבל יש דרכים אחרות שבהן ניתן להפעיל את פטיש כף הרגל. לדוגמה, לפעמים הפטיש מתמקד בנעל שהכילה את כף הרגל, והוא עשוי ללטף או לנשק את הנעל בזמן שהוא מאונן. או במקום לאונן את עצמו בזמן שהוא מנשק כף רגל, הוא עשוי לבקש מבעל כף הרגל לשפשף את איבר מינו הזקוף עם כף הרגל, או להתמקם כדי לשפשף את איבר מינו ברגל נייחת.

הדאגה לגרד

זה בסוג אחרון זה של תרחיש – כזה שבו יש מגע פיזי ישיר בין כף הרגל לפין עצמו – סביר יותר שהחשש הפוטנציאלי לגבי גירוד ג’וק מתעורר.

כדי להבין למה, יש צורך לדעת קצת על גירוד ג’וק. נקרא גם tinea cruris, גירוד ג’וק הוא זיהום פטרייתי שיכול להשפיע על הפין, שק האשכים, הישבן והמפשעה. היא מופיעה כפריחה אדומה, וכפי שהכינוי שלה מרמז, היא יכולה להיות מגרדת ביותר.

כזיהום פטרייתי, גירוד ג’וק משגשג במקומות חמים ולחים – כמו המפשעה. וזה מאוד מדבק (וזו אחת הסיבות שבחור לא צריך לחלוק תחתונים עם בחור אחר).

אבל זה העניין: הפטרייה שגורמת לגרד ג’וק היא בעצם אותה הפטרייה שגורמת לכף הרגל של אתלט. ולכן אם אדם משפשף רגל על ​​כל הפין שלו, או משפשף את הפין שלו על כל הרגל, ולכף הרגל הזו יש פטריה – היא עלולה להתפשט בקלות לפין ולגרום למקרה של גירוד ג’וק. (יש גם סיכון דומה אם גבר מניח גרב, גרב או נעל על איבר מינו; אם ללובש פריט זה יש רגל ספורטאית, ייתכן שהפטרייה התפשטה לפריט ואז עלולה להתפשט לפין המדובר.)

באופן דומה, גבר עם גירוד ג’וק יכול להעביר את הפטרייה שלו לכף הרגל של בן הזוג על ידי מגע פיזי בין השניים.

יַחַס

גברים עם פטיש כף הרגל צריכים לשאול באופן אידיאלי את הבעלים של כל כף רגל שהם מפטישים אם יש להם מחלות כף הרגל. אם לא, גבר צריך לבדוק את כף הרגל לאיתור סימנים של זיהום פטרייתי, ולהימנע ממגע עם הפין אם קיימים סימנים.

אבל, למרות שזה מטרד, גירוד ג’וק מגיב היטב לטיפולים. שמירה על האזור יבש ונקי מגירוי ושימוש בכל מספר של טיפולים בג’וק (שרובם ללא מרשם) מביאים בדרך כלל הקלה תוך מספר ימים. ניתן גם להתייעץ עם רופא.

בין אם מפטיש ברגל ובין אם לא, גירוד ג’וק יכול לייבש את העור, אז באמצעות סופריור קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man, שהוכח קלינית כקל ובטוח לעור) מומלץ. מצא קרם עם חמאת היא וגם ויטמין E, שני קרמי לחות נחשבים שיכולים לעזור בטיפול בעור הפין היבש. כדאי גם למצוא קרם שמכיל ויטמין B5. נקראת גם חומצה פנטותנית, B5 מספק דחיפה לחילוף החומרים בתאים ומסייע בשמירה על רקמת הפין בריאה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.