פטיש רגליים – ניחוח הסוליה

למרות שיש את ה“ריח“ הכללי של כף הרגל, אני חושב שלרוב לכל אחד יש ריח ייחודי משלו. אוהבי רגליים רבים שם בחוץ, כמוני, הם אניני כף הרגל מעשיים, שודדי ים על ים ההנאה של כף הרגל, המבקשים לרחרח את שלל סירחון הרגל בכל רחבי העולם. חלק מסירחון כף הרגל עדין וחלק מאיר עיניים ממש; כך או כך, זה בהחלט מצייר חיוך טיפשי על הפנים שלי. הפנטזיה האולטימטיבית שלי היא נערה שחוזרת הביתה מחדר הכושר, נועלת את אותן נעלי התעמלות וגרביים ישנות שלה שהיא נעלה – ולכן הזיעה – במשך שנים. היא הייתה מורידה את נעלי הספורט הטחופות והמלוכלכות שלה, מתיישבת על הספה לראות קצת טלוויזיה ומאלצת אותי להיות הדום האנושי שלה. היא יכלה לחנוק את פניי בכפות רגליה המסריחות. הייתי שוקעת בניחוח המזיע והמסריח שלה במשך שעות, נושמת אותה עמוקות ומאוחר יותר מתרחקת עם הניחוח המתמשך והלח הזה על העור שלי.

הניסיון שלי בטיפולי פודיאטריה נע מאוד. קניתי גרביים, נעליים, גזירי ציפורניים ואפילו גילוחי ביצים מבנות באינטרנט. עברתי מספר מפגשי פולחן לכף הרגל בשידור חי, שכללו הכל, מעיסוי קל לכף הרגל ועד סתימת רגליים הארדקור. אני אוהב את הכל. כן, אני פריק רגליים מדופלם ולמרות שמקום הרגליים לבדו מספיק כדי להניע אותי, זה הניחוח, הזר הגביני המקסים הזה של Foot Funk שאני מאוד מעריץ. לפעמים אני חולמת לעבוד בחנות נעליים. יכולתי לנעול ולחלוץ נעליים לנשים כל היום. אני אהיה בנירוונה ריחנית, מתגנב לחדר האחורי כדי לרחרח את האצבעות שלי שזה עתה התנפלו על רגל גדולה ומזיעה. אבל, אני די בטוח שיפטרו אותי ולכן, מעולם לא ניסיתי להגשים את הפנטזיה הזו.

דבר אחד שאני אוהב בפולחן כף הרגל הוא הכוח שהנקבה חשה במהלך החוויה. אישה עם רגליים בפנים שלי משכנעת יותר משודד עם אקדח בפנים. תראה לי את תנועות השיניים שלך ואני כולי שלך, בובה. נקבות עשויות להרגיש זחוחות בכך שיש להן כל כך הרבה השפעה וסמכות עליי במהלך מפגש פולחן לרגליים, אבל אני נפעמת מזה. פעם התביישתי או נבוכה מאהבתי לסוליות, אבל דום נשי מסוים עזר לי להתגבר על הבושה שלי ועכשיו אני מתמכר ברצון לטירוף שלי לרגליים. ולמה שלא אעשה זאת? החיים קצרים, נכון? אז מה אם טשטוש החומץ המעופש של כפות רגליה היפות של נקבה מרגש אותי? הלוואי שכולם היו מגניבים ופתוחים לגבי הפטישים שלהם, למרות שהעולם יכול להיות מקום אחר לגמרי!

שקעתי כל כך בסצנת הפטיש הרגל שכמעט שכחתי שיש אנשים בחוץ שלא מודעים לדבר כזה. הבורות הזו מאפשרת לי לקבל כמה פסגות רגליים ערמומיות, נגיד, באוטובוס. קיץ, כפכפים, פדיקור, אוי! יכולתי להתפעל מרחוק מפדיקור צרפתי רענן, והבחורה התמימה באוטובוס תחשוב שפשוט הייתי עייפה, מתכננת, שקועה במחשבות אחרי יום ארוך בעבודה. היא לא יודעת שאני מדמיינת כשאני קופצת כל אחת מהבהונות המעודנות שלה לתוך הפה הנלהב שלי! לנשים הנלהבות מספיק כדי לאתר ולנצל את פטיש הרגל שלי, יותר כוח להן.

חשפתי את הפנטזיות שלי, חשפתי את הערצתי לכל דבר ברגליים. סגידה לכף הרגל נעה בין דגדוג לליקוק, בין מוצץ לזיון, ומרחרח לשפשוף. ועכשיו, לכל אוהבי כף הרגל שם בחוץ, הייתי סקרן שאחרים ישתפו את פנטזיות הרגליים הכי מוזרות שלהם. מה ה-Foot Funk Forte האהוב עליך?

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.