פעוטות בצנפות – היתרונות של תחרות יופי של ילדים

רק אמירת המילים מלכת היופי גורמת לך לחשוב על חיוכים נוצצים, שמלות ערב ומנזר יהלומים. בעקבות הצלחתם של סרטים כמו Drop Dead Gorgeous ו- Miss Congeniality, תחרויות היופי צומחות עוד יותר בתרבות המערב. הייתה תקופה שבה תחרויות התחרויות היו מיועדות במיוחד לנערות ולנשים מעל גיל 18, אולם כעת ישנן תחרויות יופי לילדים הפתוחות לנערות מתחת לגיל 12.

בתחילה המחשבה על בנות בתחרויות יופי של ילדים היא קצת מזעזעת עם זאת, אם חושבים על האופן שבו ילדות קטנות נכנסות באופן טבעי לארון הבגדים של אמם ומנסות תכשיטים ונעליים, תחרויות הן רק הרחבה של פנטזיות ילדות על להיות נסיכה. בתנאי שהתלבושות שהילד לובש בתחרות הן בטוב טעם, אז אין סיבה להתנגד להן.

הסבבים השונים בתחרות מלכת יופי יכולים לאפשר לילד לפתח מיומנויות שאולי יידרש להם בהמשך החיים. לדוגמה, סבב הראיונות יכול ללמד את המשתתף על התבטאות, הבעת דעותיו וכישורי דיבור ציבוריים כלליים. בנוסף לכך, הם ילמדו כיצד להיות עצמם ולהרגיש בנוח לדבר עם קבוצות גדולות יותר של אנשים, דבר שיכול להיות מכריע במצבים בית ספריים כאשר ייתכן שיהיה צורך להציג מצגות בכיתה.

חלק הכישרונות בתחרות היופי מאפשר לילד לפתח את הכישרונות שלו והצורך לבצע זאת מול אחרים יעזור להם להתגבר על הביישנות. אחת הסיבות העיקריות לכך שהורים מכניסים את ילדיהם לתחרויות יופי לילדים היא לעזור להגביר את ההערכה העצמית שלהם. למרות שלא כל ילד יכול לזכות בתחרות הכוללת, כל ילד יקבל פרס על השתתפותו. בנוסף לכך, התחרויות הללו מעודדות את הילד להיות נוח יותר בעור שלו.

הורים רבים שנולדו להם ילדים עם מומים מולדים יכנסו אותם לתחרויות הללו כדי ללמד אותם שהם לא שונים מילדים אחרים ויכולים לקחת חלק בדברים שילדים אחרים לוקחים בהם חלק. זה עובד לשני הכיוונים, כמו הילדים בתחרות ללמוד לא לשפוט אחרים אם הם מוגבלים ולהיות מקובלים יותר; זה משהו שלהרבה ילדים אין את היכולת לעשות אם הם ממעטים ליצור אינטראקציה עם אדם מוגבל.

תחרויות יופי נותנות לילדים את ההזדמנות להרגיש כמו נסיכה ליום אחד, יש פוטנציאל שחלק עלולים להרגיש שזה מעודד ילדים לגדול מהר מדי, אבל אם לילדים יש הורים מבוססים היטב, אין סיבה לחשוב זֶה. אני יודע מניסיון שנערות צעירות מבלות שעות רק ביום בחלומות על לנעול מצנפות יהלומים, נעלי עקב ואיפור.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.