קוד לבוש לנהג לימוזינה

קוד לבוש של נהג הוא מערכת של כללים השולטים אילו בגדים רשאי ללבוש נהג לימוזינה. כללים אלו נקבעים על ידי חברת הלימוזינות המעסיקה את הנהג. הם עשויים לקבוע צבעי העדפה לחליפות, לספק כמה מדים או בגדים ספציפיים לנהג ללבוש. עם זאת, לקוד הלבוש של הנהג יש כמה כללים אוניברסליים שיש לפעול לפיהם אם העובד שלך לא אומר אחרת.

בואו נסתכל על קוד הלבוש של הנהג ואיזה פריטים צריך ללבוש נהג גבר.

צוואר: לריצות ארגוניות וליציאות לילה קשירה היא אופציונלית. עם זאת, נדרשת עניבה לחתונות, סיום לימודים ואירועים רשמיים אחרים. עניבות פרפר מקובלות אך יוצאות דופן. הכפתור העליון של צווארון החולצה חייב להיות מורם.

ניתן ללבוש מעיל אם מזג האוויר דורש. אין לשים מעיל על חולצה אחת. ללבוש חליפה או ז’קט כהה.

מעיל חליפה: חליפות שחורות חלקות הן האפשרות המועדפת על רוב מפעילי הלימוזינה, אבל כל חליפה כהה באיכות טובה מתאימה גם כן. ייתכן שלחברת הלימוזינה שלך יש העדפת צבע לחליפה.

חולצה: חולצת שמלה עם צווארון היא הכרח. זה חייב להיות נקי ולחוץ היטב. לבן הוא הצבע המועדף באופן אוניברסלי עבור חתונות וסיום לימודים, ואירועים מיוחדים אחרים. לבילוי לילי הנהג שלך יכול להיות לבוש גם בחולצה אלגנטית שחורה. כל חולצה לבנה/שחורה באיכות טובה תיראה טוב ואלגנטית. הימנע מצווארוני כפתורים.

מכנסיים: חליפה מכנסיים שחייבים להתאים לז’קט. כמובן, העדפה לשחור אם לא צוין אחרת.

גרביים: שחור או באותו צבע כמו החליפה שלך. אם לא, לפחות אותה חושך כמו החליפה. אין סמלי לוגו, תמונות של הדפסים צריכות להיות גלויות.

הנעלה: משאבות עור שמלות. רצוי שחור, שרוכים. הערה: לפעמים אנשים שופטים אותך לפי הנעליים שלך. כדאי להשקיע בנעלי עור טובות ולנקות אותן כל יום.

טבעות: טבעת נישואין או אירוסין מותרת תמיד. יש להרחיק טבעות אחרות.

חגורה: חגורת עור התואמת לחליפה שלך. אין אבזמי חגורה גדולים עם לוגו או סמלים.

מטרת שמלת הנהג היא לייצג את החברה ולגרום ללקוחות שלך להרגיש בידיים טובות. על ידי הקפדה על קוד הלבוש הזה, תראי מקצועית ואמינה מהשנייה שתצאי מהלימוזינה. עם זאת, הנהג צריך הרבה יותר מאשר רק לעקוב אחר קוד הלבוש כדי להרשים את הלקוחות. מצד שני, רושם ראשוני טוב תמיד עוזר.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.