קל לזכור מונולוגים לאודישנים של ילדים

הכוכב הצעיר שלך עומד לעבור אודישן? אם כן אתם בוודאי מחפשים מונולוג או שניים שיהיה לו קל לזכור. הנה כמה עצות מועילות לשיחות ליהוק לילדים, כמו גם כמה מונולוגים לדוגמה.

ראשית, זכרו שאודישנים לילדים הם לא רק שינון. כשאתה נכנס לליהוק לילדים, אתה כהורה תישפט בדיוק כמו הילד. נסו לא לאמן יתר על המידה את בנכם או בתכם או להדריך אותם כיצד להתנהג או להופיע בחדר הליהוק.

בדרך כלל לא תורשה להיכנס לחדר הליהוק עם ילדך. אל תשאל; זה לא ייראה טוב אם כן. הקפידו להגיע בזמן, אך לא מוקדם מדי, והיו מנומסים לכל מי שאתם נתקלים בו. אל תביא איתך ילדים נוספים לשיחת הליהוק.

בחרו מונולוג שמתאים לגיל ולמגדר וכזה שילדכם נהנה ויכול להתייחס אליו. אולי אפילו תשקול לאפשר לילדך לכתוב את המונולוג שלו. התוכן עצמו אינו חשוב כמו היכולת של ילדכם לספק ביצועים בצורה יעילה וטבעיות. בנוסף, ילדכם אמור להיות מסוגל לשנות את הביצועים שלו (טון, תנועות ידיים, רגש וכו‘) אם יתבקש לעשות זאת על ידי מנהל הליהוק, המפיק או הבמאי בחדר הליהוק.

קל לשנן את המונולוגים הבאים לאודישנים לילדים:

דרמטי/ילדה או ילד/גיל 7-10

אני חושב ששיעורי הבית מסריחים. ברצינות, מי המציא את הדברים האלה? הגן היה נהדר: הלכתי לבית הספר, שיחקתי רוב היום, ישנתי תנומות, ציירתי תמונה ואז שיחקתי עוד קצת. ואז הלכתי הביתה בלי שיעורי בית, ושיחקתי שוב! אבל עכשיו כשאני נכנסת (למלא ציון), יש לי שיעורי בית ואם תשאלו אותי זה מסריח! המורה אומר שזה ישאיר את המוח שלי פעיל. תבטח בי; יש לי הרבה מה לשמור על דעתי פעילה… כמו מבחן האיות הזה שהיא גורמת לי לעבור ביום שישי!

קומיקית/ילדה או ילד/גילאי 4-7

היום קיבלתי אחות חדשה. כל השאר חושבים שהיא כל כך חמודה, אבל אני לא מבין מה העניין הגדול. היא בוכה כל הזמן וכולם תמיד עושים את כל הפרצופים והצלילים המצחיקים האלה סביבה. בנוסף, אמא ואבא לא ישנים בלילה כי התינוק שומר עליהם. זה לא באשמתי; ביקשתי גור.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.