שודד יחף נשבר אבל 5 סיבות שהוא יקנה זוג נעליים נחמדות

השלטונות תפסו סוף סוף את „השודד היחף“ הידוע לשמצה באיי בהאמה… אבל הנה 5 סיבות שהוא יקנה זוג נעליים נחמדות. כולנו אוהבים סיפור טוב ובמשך שנתיים קולטון האריס-מור נתן לנו חוט מטורף בזמן שהצליח להפוך את עצמו לסיפור עממי מודרני עם התחמקות של הודיני שלו מרשויות. לאחר שנמנעו מהמשטרה במשך יותר משנתיים, הם סוף סוף תפסו את השודד היחף (כן הוא היה יחף כשתפסו אותו) לאחר מרדף בסירה במהירות גבוהה באיי בהאמה אתמול.

אמנם הם אומרים שהפשע לא משתלם, אבל במקרה הזה הוא עשוי. קולטון צבר למעלה מ-60,000 תומכים בפייסבוק בשנתיים האחרונות, ונראה שהוא יוכל לרכוש לעצמו זוג נעליים חדשות ויפות בסופו של דבר. להלן חמש סיבות לכך:

1. הפשעים של האריס-מור לא היו אלימים או חמורים באופיים: בעוד שקולטון ידוע לשמצה באופי הגדול של הגניבות שלו, החל מחטיפת מטוסי ססנה בשווי 600,000 דולר (והטסתם עם ניסיון תעופה מועט) ועד חטיפת כל כלי רכב שמכסים אותו ב-Consumer Reports… אף אחד מהפשעים שלו לא היה אלים באופיו. הוא לא פגע פיזית באף אחד מקורבנותיו. זה עזר במידה רבה להזין את הידע שלו. בסופו של דבר, קולטון מסתכל על ערימה גדולה של גניבה, פריצה, גניבה והתחמקות (נברסקה הוציאה צו מעצר). עם זאת, גניבת הסירות, המכוניות והמטוסים הקטנים שלו מרחיקה אותו היטב מהליגה של פושעי העולם שאוכלים כבד עם קצת שעועית פאווה וקיאנטי נחמד.

רשימת הפשעים האחרונים לכאורה של קולטון כוללת את הדברים הבאים:

1 ביוני: אסטוריה, אורגון – גנבה סירה ומכונית

9 ביוני: מקמינוויל, אורגון – גנב מכונית

10 ביוני: אונטריו, אורגון – גנבה מכונית

18 ביוני: יאנקטון, דרום דקוטה – גנב מכונית, לפי הדיווחים פרץ לבית אכל אוכל והתקלח, בעל הבית תפס אותו, קולטון ברח

20 ביוני: נורפולק, נברסקה – קולטון נתפס בקלטת מעקב, המשטרה אומרת שהוא גנב מכונית נוספת וביצע מספר פריצות כולל מסעדה וגניבה בשדה תעופה

24 ביוני: דאלאס סיטי, אילינוי – המשטרה משחזרת מכונית שנגנבה על ידי קולטון

סוף יוני: דנוויל, אילינוי – המשטרה מדווחת שקולטון גנב מכונית שבה נסע לבלומינגטון, אינדיאנה

4 ביולי: קולטון האמין שגנב את ססנה קורבליס מנמל התעופה של מחוז מונרו התרסק מול חופי אבקו

5-7 ביולי: החיפוש אחר קולטון האריס-מור נמשך בבהאמה. כולל FBI ומשטרת בהמה

2. להריס-מור הייתה ילדות קשה: לכל הדעות, לקולטון הייתה ילדות אומללה. תוצר של אם ואב אלכוהוליסטים, קולטון הפך לאיש חוץ מיומן המבלה הרבה זמן ביער מצפון לסיאטל, בפוגסט סאונד. אמו הדגישה לא פעם עד כמה ילדותו הייתה קשה לאורך השנים ולמעשה המסע של קולטון התחיל עם הבריחה שלו לאחר שהתגנב מהחלון של בית מעצר לנוער לפני יותר משנתיים. כל שופט או חבר מושבעים בוודאי יקח זאת בחשבון.

3. אפילו כמה מה“קורבנות“ של האריס-מור מושכים אותו: לאחר שג’ון מילר הוציא את הססנה שלו בשווי 600,000 דולר על ידי קולטון, אנשים דחקו בו לחפש בגוגל את „השודד היחף“… אז הוא עשה. חברים אמרו למילר לגוגל Barefoot Bandit. „וצץ פרצוף התינוק הקטן הזה של ילד צעיר שנראה כאילו הוא בן 12.“ מילר אמר שהוא התחיל להתרכך. הוא קרא שלקולטון היו חיים קשים, עם אמא ואבא אלכוהוליסטים. הוא נשאר כועס אבל גם תוהה איך הילד משך את זה. בשורה התחתונה… אם הקורבנות של מילר עצמו יתרככו על הילד, סביר להניח שגם השופט או חבר המושבעים יתרככו.

4. להריס-מור כבר יש יועץ משפטי מוסמך ידוע: לא חלף זמן רב לאחר מעצרו עד שהשודד היחף היה לצדו עורך דין בידור ידוע ומוכשר. מי שזקוק למשמר כבד כדי להתמוטט כשהפרסום המקרה הזה יזכה הוא כל מה שאו. ייל לואיס (עורך דין בידור מסיאטל שייצג אנשים כמו קורטני לאב ומשפחתו של ג’ימי הנדריקס) יצטרך לצלול ראש ראשון לתיק הזה . אל תפחד כי נראה שהבנדיט בידיים טובות עם ההגנה שלו.

5. תן לעסקאות הבידור להתחיל לזרום: חלק מהסיבה שאמה של האריס-מור השיגה את או. ייל לואיס היא בגלל שעסקאות הבידור כבר זורמות. אמו של קולטון, פמלה קולר, אומרת שהיא זקוקה לעורך דין שיטפל בתחומי העניין ה“בידוריים“ שלה, והיא אמרה שעסקה על ספר על בנה נמצאת בתהליך. בהתחשב בפופולריות של קולטון, עסקת הספרים היא רק קפיצה לעסקאות גדולות יותר, ראיונות וכנראה סרט על מעלליו.

בסופו של דבר, לספר את הסיפור הייחודי שלו לאנשים הנכונים סוף סוף הולך להשיג לשודדת היחפה זוג נעליים נחמדות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.