שמלות אופנתיות לילדות צעירות יותר

מציאת שמלות לילדות צעירות יכולה להיות סיוט למדי, במיוחד אם הילד שלך מגיע איתך למסע הקניות. גזרות וסגנונות רבים של שמלות בנות פרובוקטיביות מדי בהיותן קצרות מדי ועם מעט מאוד חומר מלמעלה. למרבה הצער, לעתים קרובות מגיעות נערות צעירות לשמלות בסגנון מבוגרים אלה, ושבת אחר הצהריים מתנהלת בוויכוחים עם ילדכם על ההתאמה של הלבוש שלהן.

ברור שהורה אחראי לא יאפשר לילדו ללבוש בגדים כה חושפניים, אך הטיעונים הבאים עשויים להוכיח יותר מדי. איך מוצאים איזון מתאים שמקובל גם על ההורה וגם על הילד כאחד? המשך לקרוא לקבלת עצות בסגנון שפוגעות במדיום שמח.

הטרנדים הבאים כולם פופולריים עכשיו ותוכלו לשכנע את ילדכם ששמלות אלו מתאימות פשוט על ידי הצגתם של מגזיני האופנה. הם יראו שהסלבריטאים שאליהם הם מסתכלים לובשים גרסאות מבוגרים דומות של שמלות הבנות הבאות ועם קצת מזל הילד שלך ירגיש טוב יותר עם הבחירה שלהם.

המגמה הצבאית

זה מאוד פופולרי עכשיו, ולפני שאתם רצים על מחסה, הטרנד הצבאי לא כולל התלבשות במדי צבא באותו אופן שבנים קטנים יאהבו!

הטרנד הצבאי הוא ביגוד מחויט, במיוחד הז’קטים. ירוקי זית, צבעי חאקי וצהובים מדבריים הם כולם צבעים מתאימים לשלוף את הטרנד הזה. בחרי שמלות בסגנון ארוך יותר עם דוגמת הסוואה על מנת ליצור איזון בין צעירים למבוגרים.

סָגוֹל

בדרך של צבע העונה, סגול הוא מאוד פופולרי כמו גם צבעי קאמל ואדומים. בהתחשב בעובדה שהחתונה המלכותית נמצאת ממש מעבר לפינה, סגול יתגלה כצבע מלכותי מאוד שבו ניתן לחגוג את האירוע החשוב הזה.

כתפיים מסולסלות ושמלות בעלות מרקם

ראינו את שכבות הבדים לעתים קרובות על מסלולים ברחבי העולם בזמן האחרון, במיוחד שימוש בחומרים שקופים על בסיס לא שקוף. שמלות בנות בעיצוב כזה יתגלו כמושלמות שכן הן מכסות צניעות ועם זאת אופנתיות בצורה יוצאת דופן – רוב הבנות הצעירות יאהבו את השמלות הללו.

דפוסים

דפוסים פופולריים העונה כוללים הדפס בעלי חיים ופרחים פרחוניים. הדפסי פרחים יתגלו כפופולריים מאוד בקרב נערות צעירות מכיוון שכפי שרוב האנשים מודעים לכך, הבנות לא יכולות לקבל מספיק מפרחים שמייצגים עבורנו את היופי הטבעי בצורתו הטהורה ביותר. כשאתם בוחרים בפרטים פרחוניים, בחרו בעיצובים עדינים ומאופקים שכן אלו הם האופנתיים ביותר כיום.

הדפסים של בעלי חיים הם קצת על הצד הפראי, ועדיף להימנע מהם על ידי ילדים מתחת לגיל 12. אם תבחרו לקנות לילדכם שמלה עם הדפס של חיות, וודאו שהעיצוב הוא עדין מאוד שלבו הדפס בעלי חיים בעדינות עבור דוגמה שימוש בצעיף לעולם אל תתלבש מכף רגל ועד ראש בהדפס חיות – ותיק ככל שתהיי!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.