שמלות קודש ראשון – לטומבויס?

הקודש הראשון מגיע בקרוב והורים לילדות קטנות יחפשו את שמלת הקודש, הרעלה והאביזרים שלה.

אבל מה אם הבת שלך שונאת שמלות? האם יש לה משהו ללבוש שלא יהיה כרוך במאבק גדול?

כל שנה אנחנו מקבלים מיילים מאמהות מבוהלות שהבנות שלהן אומרות –

אני לא אלבש שמלת קודש!

אבל לעתים קרובות זה באמת מתורגם ל-

אני לא רוצה להיראות ילדותית מדי, בררנית מדי או תינוקית.

זה בדרך כלל השורש של כל הבעיה.

רוב שמלות הקודש הראשון יהיו חצאיות דמויות שמלת נשף מלאות ומוקצפת של טול או אורגנזה או סאטן הנופלות מקו המותניים באורך טבעי. עיטור תחרה, אפליקציות קשתות מלאות וחרוזים עדינים ישלטו על העליונה. הם יקירים ואוו, כל כך מתוקים!

אבל סוג כזה של שמלת קודש פשוט לא הולך להסתדר עם הילדה הלא-נערה. זו השמלה של הסיוטים שלה! ובכל זאת, באמת יש תשובות לדילמה הזו שאינן כוללות את היותה הילדה היחידה במכנסיים כמו הבנים.

במקום סגנון שמלת הקודש הטיפוסי עם חצאית מתנפחת ומלאה, הסתכל יותר על סגנונות השמלה בקו A. חברות רבות מייצרות שמלות בסגנון קלאסי עם צלליות בקו A שהן האלטרנטיבה המושלמת לילדה הלא קפדנית ללבוש. אלה יכולים להיות בעלי קו מותניים אימפריה (מוגבה), קו מותניים א-סימטרי או אפילו ללא קו מותניים בכלל (המכונה בדרך כלל סגנון „התאמה-n-התלקחות“). הצלליות הללו זמינות עבור הקודש הראשון מיצרני שמלות בעלי מוניטין כגון Elsie Mo Designs, Glam Girls, Sweetie Pie, US Angels ועוד.

החצאית בשמלת קומיוניון בקו A תצלצל בדרך כלל להיות קצת מלאה בתחתית, אבל אין התכנסות בשמלות האלה. לפיכך, היא לא תרגיש „קשקשת“ או „תינוקית“. במקום זאת, היא תיראה מתאימה לגיל ולבושה כראוי לטקס הקודש הראשון שלה, ובכל זאת תהיה הרבה יותר קרובה לאזור הנוחות שלה מבחינת המראה החיצוני.

כמה סגנונות זמינים למעשה בסגנון נדן (כמעט ישר למעלה ולמטה) ומודגשים בפרטים כדי למנוע מהם להיראות פשוטים או סתמיים מדי.

בשום מקום לא תמצאו אפשרויות רבות כפי שתמצאו על ידי קניות באינטרנט. בעוד שהקמעונאים הלבנים צריכים להציע את מה שמוכר הכי הרבה, חנויות מקוונות יכולות להציע לך את הסגנונות הפחות מסחריים. מעבר לנוחות של קניות באינטרנט יש לך מבחר הרבה יותר מגוון. לא רק שתוכלי למצוא שמלה מתאימה לטומבוי קטן – סביר להניח שגם תמצאי סגנונות שכל השאר לא לובשים באותו היום!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.