שמלת נשף של קלי פיקלר — מהומה רבה על כלום?

הזיכרונות של ערב נשף בדרך כלל נשארים עם אדם לחייה. לכן, אין זה מפתיע שקניות של שמלת נשף והאביזרים התואמים לה היא אחד הרגעים המבוקשים בחייה של כל נערה מתבגרת! מה אתה לובש ואיך אתה נושא את עצמך הוא ללא ספק חשוב מאוד. למעשה, כל כך הרבה חשיבות מיוחסת לתפקיד התיכון והמכללה הזה, שכל דבר לגביו הופך לחדשות. בהתחשב בכך — אין זה מפתיע שכל העם מדבר על שמלת הנשף המפורסמת של קלי פיקלר.

קלי פיקלר, המתמודדת החמודה והמקסימה של אמריקן איידול, הייתה להיט מיידי עם רוב הצופים. הבחורה הקטנה הזו, בעלת המראה הפגיע מדרום קרוליינה, התפרסמה בזכות שירי הקאנטרי וה-one-liners שלה. ממשפחה מפורקת, המראה הנאיבי שלה זכה לאהדה מספקת מכולם כדי לקחת אותה לשיאים גדולים של פופולריות. עם זאת, כל המדינה קיבלה הלם גס כשתמונה מסוימת שלה צצה. הנה הסקופ —

התמונה הספציפית הזו הראתה אותה לובשת שמלת נשף בצבע אדום שרוב האנשים מצאו שהיא מאוד פוגענית! זה היה בעיקר בגלל שהשמלה הייתה מאוד חושפנית והייתה לה חוטיני מובנה! השמלה, חשבו אנשים, לא הייתה בהתאם לתדמית התמימה הפופולרית שקלי גילמה. זה נמצא פוגעני עוד יותר מכיוון שקלי באה מעיירה קטנה ובנות שם בחוץ לא מתלבשות כך (?) לנשף.

כעת נשאלת השאלה, עד כמה מוצדק ליצור מהומה כזו על משהו אישי כמו שמלת נשף של ילדה? מה שאדם לובש הוא ללא ספק הבחירה וההחלטה האישית של האדם. עם זאת, אסור לשכוח שמעמד הסלבריטאי דורש מחיר מסוים! קלי מייצגת פלח מסוים באוכלוסיה ובהחלט אחראית למעריצים שלה שהפכו אותה לפופולרית. ידוענים צריכים בדרך כלל לדאוג לא לפגוע ברגשות התומכים שלהם כי הציבור הוא זה שהופך אותם לפופולריים.

לכן, זה לא הפתיע ששמלת הנשף הזוהרת והחשופה שלה משכה כל כך הרבה תשומת לב שלילית. עם זאת, צריך גם להבין שבמקום ליצור מהומה אפשר לעשות דברים עדינים יותר כמו ביטול התמיכה. שמלת הנשף הפופולרית כעת של קלי פיקלר הייתה ללא ספק פוגענית, אבל העובדה היא שאף אחד לא יכול להגביל את קלי מללבוש שוב את אותו הדבר. מבחינת קלי, היא חייבת להיות מודעת היטב להשלכות של לובשת שמלה כזו. לכן, כדאי להשאיר אותה לבד בכל הנוגע לטיפוח האישי שלה. האנשים מצדם למדו לקח שמראה יכול להיות מטעה.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.