תיקים ותיקי ערב הם החבר הכי טוב של ילדה

האם תיקים החליפו יהלומים בתור החברה הכי טובה של ילדה? כאישה שניהלה רומן אהבה עם יהלומים מאז שהייתה מבוגרת מספיק כדי להגיע לחלון התכשיטנים ושהנחתה שהשיר נכתב כהמנון שלה, נרתעתי באימה מהחילול הקודש הזה. אבל לאחר בחינה מדוקדקת וספירה מהירה של מספר התיקים ותיקי הערב שבבעלותי הגעתי למסקנה שכן! תיקים ותיקי ערב הם החברה הכי טובה של הילדה החדשה.

מי מאיתנו לא תמכור את נשמתה כדי להיות הבעלים של הרמס בירקינס? מי לא חשה געגוע כמעט רוחני כשהסתכלה על האלגנטיות הנצחית של תיק קלי הקלאסי? כן גבירותיי; מאז יצאו ה-‚It-bags‘ לחנויות לפני למעלה מעשור, תיקים ותיקי ערב הם הפריט הנחשק ביותר ברשימת המשאלות שלנו.

לצאת עם תיק יד באיכות טובה על הזרוע שלנו מגביר את הביטחון שלנו וגורם לנו להרגיש נהדר. למרות שלא כולנו יכולים להרשות לעצמנו יהלום בגודל של קו-אי-נור, אנחנו יכולים לחסוך ולקנות תיקים מעוצבים – אם רשימות המתנה מאפשרות.

עדיין לא השתכנעתם? תארו לעצמכם את התרחיש הזה – הוזמנתם לאירוע מאוד מיוחד, את לובשת את השמלה המושלמת, החליקת על נעלי הערב הנוצצות, החלטת לא לענוד תכשיטים (מדי chav) אבל האם תשקול לא לשאת תיק ערב? לא, חשבתי שלא! אבל האם זה יהיה הקלאץ‘ הפשוט עם פלאש היהלומנים הפשוט, תיק הערב בעל החרוזים הכבדים, תיק הסטייטמנט המגודל, קלאץ‘ המשי המקושט באבן החצי-יקרה הגדולה או אחד מתיקי הוינטג‘ שירשו מהדודה שלך?

כולנו יודעים שיהלומים הם לנצח – אבל תשמור על התיק שלך והם יחזיקו מעמד כמה תקופות חיים.

יהלומים הם השקעה – הידעתם שרבים ממותגי המעצבים בארון הבגדים שלכם דווקא עלו בערכם.

אז גבירותיי, אני חושב שהשאלה נענתה, תיקים החליפו יהלומים כידידנו הטוב ביותר! שמרו היטב על באגט הפנדי המיניאטורי שלכם, קלואה פדינגטון ואפילו תיק הערב הקטן והלא יקר הזה שתמיד הסב לכם כל כך הרבה עונג, הם עכשיו הירושה המשפחתית שיועברו לבנות שלכם.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.