10 הדרכים המובילות לשימוש חוזר בשמלת ילדת פרחים

ילדת פרחים תמיד לובשת שמלה אופנתית ויפה. השמלה, לעומת זאת, ניתן למצוא בסגנונות שונים. בחורה יכולה ללבוש שמלת חג הפסחא, שמלת חג, או אפילו שמלת קיץ לחתונה קיץ נינוחה. באופן דומה, ניתן ללבוש שמלה לאירועים מיוחדים אחרים. אכן, ישנן דרכים רבות לשימוש חוזר בשמלת ילדה פרחים.

10 הטיפים המובילים

1. שמור את זה לעתיד

שמלות כלה ושמלות הטבלה נשמרות לרוב כדי להפוך לשמלות ירושה. לא כל כך הרבה שמלות ילדות פרחים נשמרות בצורה זו. עם זאת, ניתן לשמור את השמלות הללו עבור הדורות הבאים. חברות שימור רבות שעובדות עם שמלות כלה יטפלו גם בשמלות אלו. ניתן לרכוש גם ערכות שימור להכנת השמלה בבית.

2. להשתתף באירוע מיוחד

ניתן להשתמש בשמלות המקסימות הללו באירועים מיוחדים עתידיים כגון ימי הולדת וחגים. שמלות קטיפה עשירות מושלמות לחגיגות חג המולד. שמלות פסטל רכות נראות אלגנטיות בחג הפסחא. שמלות עם אבנטים נשלפים או פרחים תמיד יכולות לקבל מראה חדש ומיוחד.

3. ללכת למסיבת תה

כל יום יכול להיות אירוע מיוחד. ילדות קטנות אוהבות מסיבות תה. הפוך אחר צהריים קיץ לזמן מלאכה/מסיבת תה. ילדים יכולים לקשט כובעי קש רחבים עם פרחים וסרטים. אחר הצהריים מסתיים במסיבת תה שבה כל ילדה קטנה רוצה להיראות במיטבה.

4. ללבוש לבן נפלא

לבן הוא הצבע הפופולרי ביותר עבור שמלות אלה. שמלת הכלה המיני היא תמיד לבנה יפה. שמלות לבנות יכולות לשמש עבור כל חגיגות דתיות קרובות – קודש קודש, אישור, טבילה מאוחרת יותר או מצגות אחרות בכנסייה. הוספת אביזרים מתאימים (ג’קטים, בולרוס, כיסויי ראש, רעלות) יוצרת מראה חדש. הסר אבנט צבעוני משמלה לבנה והתוצאה יכולה להיות שמלת קודש אלגנטית.

5. הפוך את זה לירוק

חתונות מודרניות הן לרוב חתונות ידידותיות לסביבה. שמלות אהובות בעבר הן אידיאליות עבור ירוק חתונות. להעביר שמלה למסיבת כלה ירוקה.

6. עבודה למען צדקה

ארגוני צדקה מסוימים מקבלים לבוש רשמי שנלבש בעדינות. הם מוכרים מחדש את הבגדים כדי לגייס כספים לפרויקטים שווים. קמעונאים אחרים מוכרים שמלות ממוחזרות ואז תורמים אחוז מהרווחים שלהם לארגוני צדקה. תורם א שמלת ילדת פרחים יכול להגשים חלום לילד אחר. בדוק את ארגוני הצדקה באזור שלך.

7. שחק Dress-Up

כשאת ילדה קטנה, את לא צריכה אירוע מיוחד או אפילו מסיבת תה כדי ליהנות. ילדים מוגבלים רק על ידי הדמיון שלהם וכל ילד אוהב לשחק בהלבשה. שמלות ילדות פרחים הופכות ילדות קטנות לנסיכות קטנות. נעלי בלט עם שמלה נשפכת הופכת גברת צעירה לבלרינה יפהפייה. ללכוד את הרגעים המיוחדים האלה בתמונות. הלבשה מאפשרת לילדים ליהנות תוך ביטוי היצירתיות שלהם.

8. עבור אל מחזה

כשמציגים מחזה בבית, זה עוזר שיש שמלה מקסימה לגברת המובילה. שמלות מיוחדות מועילות לקונצרטים בבית הספר או להופעות של מועדוני דרמה. שחקניות מתחילות זורחות בשמלות אלוהיות.

9. שתפו את היופי

השמלה היפה הזו יכולה להביא מגע של יופי לחיים רבים. ניתן להפוך את הבדים המשובחים שלו לשקיות, כריות זיכרון, או אפילו חצאיות שולחן. ניתן להשתמש בחלקים מהשמלה גם להכנת שמלה ממוחזרת. את הבד הזה אפשר להעביר לתופרת או שכל מי שיש לו כשרון תפירה יכול להשתמש בחומר בבית. תופרת יכולה להשתמש במחוך משמלה אחת ולהתאים לה שרוולים משמלה אחרת. ניתן להוסיף פרטים מעודנים כמו תחרה וחרוזים כדי ליצור שמלה ייחודית.

10. שיהיה לך ליל כל הקדושים יצירתי

השמלה יכולה להיות גם חלק מתחפושת ליל כל הקדושים. האפשרויות הן אינסופיות עבור תלבושת ליל כל הקדושים יצירתית. שמלות לבנות יכולות לעזור לקטנטנים להפוך לנסיכות מקסימות או אפילו לרוחות רפאים מפחידות. כל שמלה עם צבע סתווי עמוק ועשיר, כמו חום כהה, יכולה להתאים לרוח ליל כל הקדושים. שמלות שחורות מוסיפות מראה של מסתורין וקסם לליל כל הקדושים. שמלות שחורות הן מאוד טרנדיות, במיוחד עם המספר ההולך וגדל של חתונות שחור ולבן.

ללא קשר לצבע, לשמלות המקסימות הללו יכולות להיות חיים מעבר לחתונות. ניתן ליהנות מהם בהווה או בעתיד. שמלה יפה, לעומת זאת, לא צריכה להסתובב סתם בלי מטרה. אלא אם כן היא נשמרת כנורשת, השמלה צריכה להיות במרכז חייה של ילדה קטנה. שמלת ילדת הפרחים יכולה להמשיך להיות חלק מכיף, צחוק ואושר.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.