10 רעיונות להלבשה במידות גדולות לילדה המודרנית

נשים קטנות לא צריכות לדאוג לגבי מידות וסגנונות שמלות. הם יכולים ללבוש כל דבר ועדיין להיראות טוב! נשים עם כמה קילוגרמים מיותרים צריכות להיות זהירות יותר בבחירת הלבוש שלהן. כאישה במידות גדולות, אתה לא יכול ללבוש משהו משוחרר מדי ולא צמוד מדי. כדי לעשות דברים פשוטים, גייסנו למטה עשרה טיפים שונים, אך ורק לעיצוב ולהתלבש טוב יותר.

1. דבר ראשון, תלבש את המידה שלך. כמה מותגים מדהימים מתמחים בסוגים שונים של בגדי נשים במידות גדולות, וניתן למצוא לא מעט אפשרויות לפי התקציב וההעדפות שלך.

2. קבל לבוש צורה. בניגוד למה שרוב הנשים מאמינות, בגדי גזרה לא נועדו לקצץ את הגזרה שלך בכמה מידות. המוצר הנכון פשוט יגוון את הקימורים שלך בצורה הנכונה כך שהשמלות והחצאיות ישתלבו טוב יותר. אתה יכול ללכת על סגנון לבוש גוף מלא או לבחור משהו בלעדי לאזור האמצע/בטן.

3. שחקו עם חומרים. טקסטורות וצבעים יכולים לשנות הרבה דברים. במקום לנסות את אותו סוג של חומרים, נסה יותר בדים אורגניים שאינם מדגישים את החלקים הלא נכונים של הגוף שלך. תחרה היא אפשרות טובה, מלבד כותנה.

4. בחר את ההדפסים הנכונים. הדפסים יכולים ליצור או לשבור מראה. נשים במידות גדולות צריכות לחפש הדפסים קטנים יותר היוצרים מראה רזה יותר. אתה יכול לנסות נקודות קטנות, דוגמאות פרחוניות ואפילו הדפסים פשוטים עם מוטיבים קטנים.

5. בחר את הסגנונות הנכונים. סלסולים וסגנונות פפלום עשויים להיות לא בחירה טובה אם יש לך מותניים רחבים יותר. בחירה טובה יותר היא לבחור בעיצובים פשוטים יותר שעוזרים להדגיש את האזורים המושלמים. לדוגמה, אם יש לך פלג גוף עליון רזה יותר, חלק עליון עשוי לעזור בהוספת תשומת לב רבה יותר.

6. לא בטוחה במידת שמלה? שוקלים אם סגנון מסוים ייראה יפה עליך? ובכן, הזמינו שניים. אתרים מקוונים מציעים החלפה והחזרה קלה אפשרויות, ותחזיר בקלות את המידה שלא מתאימה לך.

7. שכבה את זה. משיכת כתפיים, מעילי קיץ, צעיפים וחנויות יכולים להיות דרך מצוינת להוסיף פיצוץ לכל בגד. אתה לא צריך בהכרח לקנות סגנונות יקרים. רק תוודא שאתה לא מגזים בדברים השונים. הכל עניין של מינימליזם!

8. עצבו איך שאתם אוהבים. לא אוהבים לקנות הרבה בגדים? רוצה לעצב בתקציב נמוך? השקיעו בסט של תיקים, תכשיטים ופריטים אחרים. עגילי וצווארון סטייטמנט יכולים לעזור ביצירת מראה חדש, ללא קשר למה שאתה לובש.

9. היזהר עם פסים. קווים נהדרים, כל עוד אתה לובש את הסגנונות הנכונים. אל תלכי על סגנונות רחבים שיכולים להדגיש את הגוף שלך בדרכים הלא נכונות. במקום זאת, פסים רזים יותר עובדים טוב יותר, והדפסים אנכיים תמיד נראים טוב יותר על בנות במידות גדולות.

10. לבסוף, שברו את הטון של התלבושת שלך בכל מקום אפשרי. אם את לובשת שמלה ארוכה, הוסיפי חגורה כדי להוריד את המונוטוניות. אתה יכול גם לנסות להשתמש בתכשיטי גוף ובגזרות בגב נמוך כדי להרחיק את הבוהק מהאזורים הלא נכונים.

בדוק באינטרנט כדי לקנות בגדים במידות גדולות עכשיו!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.