3 דרכים מדהימות להדליק כל בחורה באופן מיידי – היא ממש תקרע את הבגדים שלך

האם אתה יודע שכאשר מדובר בבנות, זה לא מה שהן רואות בפועל, אלא זה יותר מה שהן מציירות בראשן מה שבאמת גורם להן ללכת? זו הסיבה שבגללה נאמר לעתים קרובות שכאשר מדובר בנשים האיבר המיני החזק ביותר שלהן הוא המוח שלהן וכדי להדליק בחורה אתה חייב לפנות ישירות למוח שלה, מה שידליק אותה בגדול. ישנם כמה מקשים מדהימים שבהם אתה יכול בקלות להפעיל כל בחורה תוך שניות. המשך לקרוא כדי לגלות מהם המפתחות הללו ולהשיג את התוצאות הרצויות כמעט באופן מיידי……

תגרום לה להרגיש טוב עם עצמה קודם כל- תחמיא לה על היבטים שונים בגופה ובו זמנית תודיע לה שאתה מרגיש שהיא ממש לוהטת והיא יכולה לגרום לכל בחור ליפול עליה תוך שניות. ככל שהיא תרגיש טוב יותר עם עצמה כך היא תתחיל להיות יותר נדלקת.

תגיד לה שהיא מריחה טוב- עכשיו זה באמת יכול לפוצץ כל אישה במצבי עוררות חזקים שבהם היא תתקשה לא להידלק. תתקרב קצת יותר לצוואר שלה ותתחיל להריח את זה. ובזמן שאתה מריח את זה לאט תלחש לה- „המממ את מריחה כל כך טוב“ ותמשיך להגיד את זה שוב ושוב בזמן שאתה ממשיך להריח אותה. תוך כמה שניות היא תתעצבן.

הפוך פיזית- עכשיו זה לא אומר רק לתקוף אותה, אבל אפילו מגע קל יכול באמת להדליק אותה בגדול במיוחד כשאתה נוגע באזורים הנכונים. כאשר נוגעים בהם מאחורי הצוואר, ילדה יכולה לחוות רמות מאוד חזקות של עוררות, לכן לקחת בעדינות את היד שלך ולתת לה מגע קל מאחורי הצוואר. תוך שניות ספורות היא תהיה לוהטת מעוררות.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.