3 עצות סאבלימינליות קלות כדי לגרום לבחורה ליפול בשבילך

אם אתה חושב שלגרום לבחורה ליפול עליך כרוך בהרבה כסף, אז אתה שולל לחלוטין. האמת הרבה יותר מורכבת מזה. למעשה, כסף אפילו לא משחק תפקיד במשיכת בחורה מלכתחילה. תאמינו או לא, בנות לא נמשכות במיוחד לכסף או למראה. הם נמשכים לדברים אחרים. לכן, אם לגרום לבחורה ליפול עליך כרגע על סדר היום שלך, אז המשך לקרוא ולגלות את האמת על איך לעשות דברים בצורה הנכונה.

התלבש היטב.

איך אתה מתלבש מראה לבנות אם אתה יכול לטפל בעצמך טוב או לא. לכן, הקפידו תמיד להתלבש היטב ולהריח טוב כשאתם יוצאים. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להתרחץ בבושם שלך. פשוט תסתכל והריח במיטבך ועבוד על המשחק הפנימי שלך כדי לגרום לעצמך להיראות אטרקטיבי יותר בעיני בנות.

תתייחס אליה כמו מלכות.

לגרום לבחורה ליפול עליך יהיה אפילו יותר קל אם תיכנס לחייה ותגרום לה להרגיש שהיא בת מלוכה באופן מיידי. בנות הן בדרך כלל רומנטיות ורגשיות. כל בחורה שם גם מקווה לחיות חיים מהאגדות. לכן, כדי לזכות בבחורה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לגרום לה להרגיש כמו נסיכה. עם זאת, אתה גם צריך להבהיר שאתה הנסיך שהיא מחפשת.

חיזר אחריה כמו שנסיך היה מתגרה בנסיכה, למשל: מרחוק. כמו כן, נסו לברר יותר על החלומות והפנטזיות שלה, כדי שתדעו בדיוק מה לעשות כדי לזכות בה בהמשך הדרך. זכור שההזדמנות לזכות בנערת החלומות שלך תמיד נוכחת. אתה רק צריך לנצל את מלוא ההזדמנות כדי לגרום לזה לקרות.

להפעיל את הרגשות הנכונים.

ככל הנראה הטיפ הטוב ביותר כדי לגרום לבחורה ליפול עליך, יהיה להפעיל את הרגשות הנכונים. תראה, ברגע שאתה נקשר אליך רגשית של בחורה כולה, אז לא תהיה לך שום בעיה לגרום לה להתאהב בך. כדי לעשות זאת, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לערב את עצמך עם הרגשות שלה. ודא שהיא תרגיש רצויה ואהובה בכל פעם שאתה בסביבה, למשל. זה יחבור אותה רגשית ויגרום לה לחשוב עליך בכל פעם שהיא רוצה להרגיש רצויה ואהובה – המשימה הושלמה!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.