7 דוגמאות מדוע מגפיים טובים יותר מנעליים

מגפיים עדיפים על נעליים מכל מיני סיבות. הם עמידים יותר. הם מחזיקים מעמד זמן רב יותר. הם מגנים על הרגליים מפני סכנות פוטנציאליות טוב יותר מאשר נעליים. הרשימה ממשיכה עוד ועוד. עם זאת, אנקדוטות מהחיים האמיתיים עוזרות להניע את הרעיון טוב יותר מאשר רק להכין רשימה. הנה רשימה של חוויות שמדגימות את הנקודה.

1) כאשר אתה מפיל ארון רמקול במשקל שמונים קילו על כף הרגל שלך, מגפי העבודה עם אצבעות הפלדה שאתה נועל מגינות על כפות הרגליים שלך מפני ריסוק. בינתיים לחבר שלך שלבש רק זוג Converse All Stars יש כעת רגל מרוסקת עם ציפורניים סגולות מקסימות.

2) תוך כדי שיוט על הקטנוע שלך כבל הבלם היחיד שלך נקרע ואתה נאלץ להצמיד את מגפי העבודה של סוליית ה-Vibram העבה שלך למדרכה כדי לעצור. במקרה דומה חברתך נועלת נעליים בזמן שהיא נוסעת על הטוסטוס שלה. לא הצליחה לגרום למכונה שלה לעצור בגלל שהנעליים שלה לא היו מתאימות למשימה שעליה לה, היא נותנת כעת צלקת יפה על מותנה המסמנת את המקום שבו היא הפכה לאחד עם האספלט.

3) להיות נקבה נמוכה, פחות ממטר וחצי, בבר מבאס. לנעול זוג מגפיים מערביות לנשים יכול להעניק לך הרמה מוצקה של שני אינצ’ים ואת היציבות שלא מציעים זוג עקבי סטילטו. בנוסף כשהבחור השיכור לידך מנסה לאזן את הבירה שלו על הראש שלך יש לך אפשרות לבעוט אותו בחבילה בלי לחשוש משבירת הבוהן שנעל פתוחה תהיה פגיעה לה.

4) חבר שלך נופל מהסקייטבורד שלו ושולח אותו לדאוג בדרך שלך. זה פוגע בך בקרסול. בסופו של דבר אתה מקבל רק חבורה קטנה כי יש לך זוג נעלי עבודה נחמדות של לקרוס שמכסות את הקרסול שלך בעור עבה. תודה לאל שלא נעלתם נעלי טניס כי כנראה יהיה לכם שבר בקרסול.

5) בפיקניק קיץ עם החברה שלך אתה מרגל מה שנראה כמו ערימה מעוגלת של צואת כלבים. לפני שאתה מסוגל להגיב, האובייקט המפותל בצבע חום כהה צונח לרגליך ודופק את ראשו במגף שלך. בבדיקה נוספת אתה מוצא שני פנצ’רים זעירים למחצה עם סימני גרוטאות נגררים בעור. נחשי רעשן יכולים להרוס פיקניקים אם לא צופים איפה אתה הולך ונועלים מגפי עור.

6) יורד גשם בערך שלושה סנטימטרים בפחות משעה בשכונה שלך. נקזי העיר מתחילים להתגבש מהמבול ולהיחנק מפסולת. הרחובות מוצפים כעת בשני מטרים של מים עומדים. למרבה המזל יש לך זוג מגפי Muck שאתה פורס ובכך שומרים על הרגליים יבשות ומוגנות מפני האשפה הצף בתוך המים. אתה פותח את הניקוז הקרוב ביותר, מה שעוצר את המים כמעט מלהיכנס לביתך. השכן שלך נועל זוג נעלי נייקי ומקבל חתך מגעיל על כף הרגל שלו מכף כף יד עם קוצים שקועים. אתה משוטט קדימה מוגן במגפי גומי עבים.

7) אתה מנסה לכבוש מחדש את נעוריך ולקנות זוג נעלי טניס של Converse All Star. הנעליים האלה ממשיכות לעשות כל שביכולתן כדי לרצוח את הרגליים שלך. כאב מחלחל לגוף שלך בכל צעד שאתה עושה. אתה נשבע שאתה לא זוכר שהם כאבו ככה כשהיית בתיכון. אתה קונה זוג מגפי בוקרים פשוטים של טוני לאמה. אתה מחליק אותם והם הופכים להנעלה הנוחה ביותר שהייתה לך אי פעם. אתה לא מוריד אותם במשך שנתיים. החברה שלך מודאגת. אתה מקבל חברה חדשה ונותן את הכוכבים לצבא ההצלה. המגפיים שולטים!

לא משנה אם הניסיון שלך יוצא דופן או לא, המגפיים פשוט עושים עבודה טובה יותר בשמירה על בריאות הרגליים. אל תתעסקו עם הנעלה והישארו לעמוד וללכת עם מגפיים טובים.

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.