9 גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת נעליים לפעוטות

קניית נעליים לילדים צעירים היא שדה מוקשים לכל הורה, אבל קניית נעליים לבנים פעוטות יכולה להיות פעולת איזון אמיתית – אתה רוצה לוודא שהנעל נוחה, נושמת ותומכת כדי לסייע לצמיחה בריאה של כף הרגל, אבל אתה גם רוצה את נעל שתהיה חזקה מספיק כדי להתמודד עם הדרישות של ילד צעיר סקרן ופעיל!

בתור אמא לילד צעיר בעצמי ומומחית בטכנולוגיית הנעלה, הרכבתי רשימה של הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בקניית נעליים לבנים.

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת נעלי בנים פעוטות

  1. הנעליים חייבות להתאים! – ודא שאתה לוקח את ילדך למדידה מקצועית ולאחר מכן להתאים אותו. לפני רכישת נעליים, עודדו את ילדכם להתרוצץ בחנות ולחמם את רגליו כמה שיותר לפני המדידה. זה יגרום לרגליהם להתרחב כך שניתן יהיה להעריך את חדר ההתאמה והגדילה בצורה מדויקת יותר. אם עושים קניות מקוונות, חלק מהאתרים הטובים יותר מציעים ייעוץ חינם כמו גם מדריכי מדידה והתאמה מוסמכים למקרה שתרצו להימנע מהטרחה של הרחוב הראשי או הקניון עם ילדיכם בגרירה!
  2. תמיכה – הנעל או המגף חייבים להציע תמיכה טובה לכף הרגל, הקרסול והרגל. בשלב זה של התפתחות הגוף כולו גדל בקצב אדיר. נעילת נעליים לא תומכות כעת עלולה להוביל לבעיות בכף הרגל והגב בשלב מאוחר יותר בחיים.
  3. נוחות – הנעליים צריכות להיות נוחות ובעלות חומרים עליונים רכים וסוליות גמישות שאינן מגבילות את תנועת כף הרגל או את התפתחות השרירים. נסה לבחור סגנונות שיש להם בטנות מרופדות, במיוחד סביב הקרסול וסוליות פנימיות מרופדות.
  4. אוורירי – נעליים עשויות גפה ובטנה מעור הן הטובות ביותר עבור כפות הרגליים האקטיביות הלוהטות של ילדים, שכן הן מאפשרות לאוויר קריר להיכנס ולאוויר לח חם לברוח. זה מייצר את הסביבה הטובה ביותר לגדילת רגליים ומפחית את הסיכון לנעליים מסריחות ולזיהומים חיידקיים. נעליים עם בטנות טקסטיל הן גם בסדר לכף הרגל, אבל הייתי מנסה להימנע מנעליים העשויות מגפות סינטטיות ובטנות כיוון שאלו לא מציעות יכולת נשימה ולחות לא יכולה לברוח.
  5. גָמִישׁ – הסוליה חייבת להיות גמישה למדי, במיוחד עבור ההולכים הראשונים, שכן הדבר יעזור לשרירי כף הרגל להתפתח.
  6. התאמה – נעלי פעוט חייבות להתאים הרבה רצועות כך שהנעל תהיה בטוחה ומאובטחת על כף הרגל. ודא שהרצועות אינן נמשכות חזק מדי מכיוון שהדבר יגביל את הצמיחה. חיבורי סקוטש חוזרים הם אידיאליים עבור נערים פעוטים שכן לחלוץ ולחלוץ נעליים הרבה יותר קל ומהיר!
  7. חָסוֹן – כפי שציינתי בהקדמה שלי, נעלי ילד לפעוטות צריכות להיות מסוגלות לעמוד בשימוש חזק. חפש סגנונות שיש להם סוליות יציבות עם ‚פגושים‘ גדולים בחזית. הגנה חיצונית כזו לא רק מעניקה לכף הרגל שכבות הגנה נוספות אלא גם מגבילה את נזקי הנעליים ושפשוף במקרה שהילד משתמש בהונותיו כבלם בזמן שהוא על קטנוע או אופניים.
  8. כֵּיף! – בנוסף לאמור לעיל, ודא שנעלי הילדים שלך מהנות ומושכות! לעתים קרובות מדי אנחנו שמים את הילדים שלנו בנעליים חומות או שחורות משעממות. במקום זאת תנו להם ללבוש הנעלה כיפית וצבעונית וליהנות מהעובדה שהם בנים צעירים, מבריקים ופעילים!
  9. קניות באינטרנט – זה יכול להוריד את הטרחה מהקניות מכיוון שאתה נמנע מהתורים וילדים לרוב אינם סבלניים כמוך בכל הנוגע להסתובב בחנויות צפופות! אם תחליט לקנות נעליים באינטרנט, וודא שהקמעונאי שאתה משתמש בו מספק עצות טובות ויכול להמליץ ​​על מותג איכותי המתאים ביותר לרגלי ילדך. בדוק תמיד את מדיניות ההחזרות שלהם וודא שהיא מאפשרת לך לשלוח בחזרה את הרכישה שלך להחלפה או החזר במקרה שההתאמה לא תהיה מתאימה.
Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.