Lehenga – השמלה ההודית המסורתית

מהו הסיפור של להנגה?

Lehenga הוא בגד שעטוף סביב המותניים שלך. בוא נגיד כמו חצאית. עם זאת, זה בדרך כלל באורך הקרסול. מקורו המוקדם מתקופת מוגול. כשהמוגולים פלשו ולהודו וכבשו אותה, המלכות של התקופה נהגו ללבוש חצאית ארוכה הידועה בשם להנגה בליווי צ’ולי ודופאטה ומעוטרות בתכשיטים כבדים. זה נחשב אז לשמלה של החברה הגבוהה עבור המלכות.

הבנות, הנשים של אותם ימים נהגו ללבוש נעלי נעליים כשהן לובשות בגדים יומיומיים כמו שאנחנו לובשות ג’ינס וחולצות טריקו! אבל בהמשך עם ההתפתחות בעולם האופנה, זה הפך יותר להצהרה אופנתית לנערות ולנשים, אבל הלבוש הזה הושאר בעיקר לאירועים מיוחדים. אבל גם בכפרים בימינו, נשים ונערות צעירות נמצאות לובשות להנגאס בחיי היומיום שלהן.

זהו בגד מאוד אלגנטי ונלבש בדרך כלל יחד עם דופאטה (נגיד כמו גנב או צעיף) וצ’ולי (כמו חולצה או טופ). נשים הודיות לובשות סוגים רבים של בגדים והם נעים מסארי ועד סלוואר קמיז. עם זאת, להנגה יש מקום מיוחד בבגדים אלה.

עם הפיכת העולם לגלובלי, הלבוש ההודי המסורתי זוכה לתשואות ברחבי העולם. כשמעצבי האופנה שלנו מתמוססים את גבולות המדינות, השמלות ההודיות המסורתיות לובשות כעת אפילו מעבר לגבולות.

וילונות שונים

בדרום כשילדה הופכת לנערה, הם עוטפים אותה עם להנגה משי וחוגגים את האירוע עם המשפחה והחברים. זה נקרא פבאדה או לנגה. בחלק הצפוני של הודו חוגגים חתונות והבנות להנגה היא החשובה מכולן. כאן קוראים לזה Lehenga או Ghagra. במזרח הודו הם לובשים את המכלה המסורתית. זה כמו העטיפה מסביב והוא מעודן בעיצובו. אומרים שלהנגה יכולה לעלות כל דבר בין 300 ל-30,000 רופי או יותר. הכל תלוי במרקם הבגד.

עתיד זורם

בעולם של היום Lehenga עשתה את דרכה לחיי היומיום של נשים. במקום הרקומים הכבדים, נשים מעדיפות ללבוש את חצאיות הכותנה. אלה נוחים וניתן ללבוש אותם עם טי או צ’ולי. הם יכולים להשתמש בחטיף מסוגנן כדי לכסות אותו ולזרוק אביזר שיתאים לסגנון העכשווי.

גיוון הוא תבלין החיים!!!

כשאתה נכנס לקנות זוג ג’ינס, אתה כן רוצה לדעת אם הזוג שאתה אוסף הוא אותנטי. אותו דבר חל על ה-Lehenga. אז כשאתה נכנס לחנות כדי לאסוף את הבגד ההודי הזה וודא שאתה יודע מה אתה רוצה. הנה כמה סוגים שעשויים לתפוס אותך.

אם אנחנו מדברים על החומר אז אתה יכול לבחור

o קרפ

o נטו

o רקמה

o משי

o סאטן

o כותנה ועוד רבים

אם אתה רוצה לאסוף אחד לאירוע ספציפי אז יש לך

o ה-Lehenga המסורתית הנלבשת לחתונות או נקראת ה-Bridal Lehenga

o The Casual Lehenga ללא צ’ולי, שניתן לשלב עם כל חולצה כדי להגיע לא רשמי ביחד

תפר בזמן מציל את ה-Lehenga

כן, ככל שהתפר מורכב יותר כך ה-Lehenga יהיה אקסקלוסיבי יותר ויקר יותר. את חייבת ללכת לחתונה ברמה הגבוהה ביותר ולרצות ללבוש להנגה שמושכת את תשומת הלב של הכלה! קבל לעצמך את עבודת Gota Lehenga, עיצוב זה נתפר בעיקר על החומר באמצעות חוטי זהב או אם אתה רוצה שזה פחות יקר תוכל להשתמש בהם בכסף. אני אגיד לך כאן דבר אחד; אתה תזרח לאורך היום או הלילה כשתלבש את היצירה הזו.

אם אתה רוצה ללבוש משהו למפגש מזדמן, לך על אלה שהם עניבה וצבע. כן, זה עדיין באופנה כאן והם מגיעים בכותנה נהדרת.

אז, אם אתה רוצה ללבוש אחד העונה, פשוט תלבש אחד ונער את הירכיים או שב בפינה. אבל היזהר שיבחינו ויוחמיאו לך!

Previous Post
Next Post

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.